Хто має увійти до нового виконкому Ковельської міськради

09.12.2020 13:10

На засіданнях постійних комісій Ковельської міської ради депутатські фракції озвучили своїх кандидатів до складу нового виконавчого комітету.

Фракція владної у Ковелі політичної партії «За майбутнє» пропонує до виконкому підприємця Юрія Семенюка, колишнього депутата Ковельської міської ради від партії «Фронт змін» (2010-2015 рр.), який вже був членом виконкому протягом 2015-2020 років.  

Кандидатом від фракції «Слуга народу» став Сергій Клюс, який не є ковельчанином. На своїй сторінці у Фейсбуці він зазначає, що проживає у столиці Польщі – Варшаві.

Інші фракції мають таких кандидатів:

«Європейська солідарність» – головна бухгалтерка Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Алла Півень, колишня депутатка Ковельської міської ради від «Солідарності» (2015-2020).

Аграрна партія України – пенсіонерка Алла Вальчук, яка свого часу працювала старшим помічником Ковельського міжрайонного прокурора.

«Батьківщина» – генеральний директор Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання (МТМО) Валентин Вітер.

«Сила і честь» – голова спортивного клубу «Ковель», тренер-викладач Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Сергій Панасюк.

«Свобода» – директор ліцею №13 Ігор Ткачук, який від цієї політичної сили був депутатом Ковельської міської ради трьох останніх скликань (2006-2010, 2010-2015, 2015-2020).

Міський голова Ігор Чайка запропонував включити до складу виконкому відомого у Ковелі підприємця Романа Дідіцького.

Цих кандидатів, а також трьох заступників мера та керуючого справами виконкому, мають затвердити депутати 10 грудня на третьому пленарному засіданні першої сесії Ковельської міської ради. Всі вони разом із мером та секретарем міської ради і утворять новий виконавчий комітет.

Щоправда, до виконкому ще повинні увійти сільські старости (від сільських рад, яких «поглинула» Ковельська об’єднана територіальна громада), але їх кандидатури поки що не розглядаються.  

Поділитися:

Коментарі

  1. За Ю. Семенюка і С. Пананасюка я — за. Це ті що для дітей організовують забіги в місті, – молодці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *