Переможці фестивалю-конкурсу «Писанко, дивуй!» отримали грошові премії

18.04.2023 о 17:41 · 4 хв читання

Сьогодні, 18 квітня, у Ковелі офіційно оголосили переможців великоднього фестивалю-конкурсу «Писанко, дивуй!» і нагородили всіх учасників – творчу збірну наших закладів освіти.

Про це повідомляє міський голова Ігор Чайка.

За його словами, «Писанко, дивуй!» – кращої назви цьому конкурсу і не придумати. Вона повністю виправдала себе. Бо кожна писанка, кожна колективна неймовірна робота, створена руками учнів, педагогів, батьків – це одночасно захоплення і здивування від майстерності, глибини задуму, польоту фантазії майстрів.

Дякую, вам, освітяни, за всі 32 прекрасні роботи, які ви представили на конкурсі і прикрасили місто до Великодня. У ваших писанках відчувається душа, хист, талант, винахідливість, а найголовніше – ваше бажання поділитися творчістю з іншими!

– говорить Ігор Чайка

За рішенням конкурсної комісії, яка ретельно обирала найкращі з цих барвистих писанок в номінації «Яйце-Райце», перемогу в конкурсі «Писанко, дивуй!» 2023 і грошову премію 4 тис. грн отримав колектив ЗДО №14 «Перлинка».

Біля цієї писанки стояло найбільше людей в день відкриття виставки. Тепер зрозуміло чому – з одного боку писанки майстри намалювали ангела-охоронця, як символ оберегу; а з іншого боку – створили святкову композицію, що символізує єдність України. Цей задум втілили через використання традиційних розписів північних, південних, західних, східних, центральних регіонів; через колір, українську символіку.

Друге місце і премію конкурсу 3 тис. грн – отримав колектив ЗДО №9 – одна з центральних композицій виставки від талановитих дитсадківців.

Третє місце і конкурсну премію 2 тис. грн між собою розділили ліцей №11 та ЗДО №13. Ці заклади також отримали спеціальні відзнаки, встановлені заступниками міського голови.

Моя ж спеціальна відзнака — колективу ліцею №7 за дивовижну глибоку роботу. Магічна, незвичайна писанка мені відгукнулась особливим духом боротьби, стійкості, святості, сили оберегу, багатої української історії

– зазначив Ігор Чайка

Спеціальні нагороди від себе колективам-учасникам сьогодні також вручали заступники міського голови, депутати міської та обласної рад, органи виконавчої влади, приватні особи, установи та підприємства, які обрали найгарніші для себе писанки.

Як повідомив мер міста, цьогорічним фестивалем-конкурсом не лише подарували окрасу місту, а й назбирали під час ярмарку Великоднього декору та аксесуарів 64 065 грн, які передали на придбання автомобіля для 100 бригади територіальної оборони.

Як повідомляє міська рада, для ряду колективів було запроваджено спеціальні відзнаки та фінансове заохочення.

Нагороди отримали від:

 • міського голови Ігоря Чайки – ліцей №7,
 • секретаря міської ради Оксани Багнової – ЗДО №1,
 • першого заступника міського голови Тараса Яковлева – ЗДО №13,
 • заступника міського голови Наталії Маленицької – ЗДО №3,
 • заступника міського голови Віктора Жигаревича – ліцей №11,
 • керуючого справами Івана Чуліпи – ЗДО №6,
 • управління освіти – ЗДО №7,
 • фінансового управління – Білинський ліцей,
 • управління соціального захисту населення – ліцей №3 імені Лесі Українки,
 • управління культури, молоді, спорту та туризму – Зеленський ліцей.

Також до нагородження долучились представники фракцій міської ради. Спеціальну відзнаку фракції «За майбутнє» отримав ЗДО №5, «Батьківщини» – ЗЗСО №8, «Слуги народу» – Зеленський ЗДО, «Європейської солідарності» – ЗДО №2, «Сили і честі» – ЗЗСО №6, «Аграрної партії України» – ЗЗСО №2.

Депутати Волинської обласної ради Сергій Кошарук та Віктор Козак відмітили ЗЗСО №12 та ліцей №13 відповідно.

Не залишились осторонь й місцеві підприємці:

 • керівник організації МПП «Інвестбуд» Василь Волинчук підтримав ліцеї №1 та імені Олени Пчілки, ЗДО №4, 10 та 11,
 • сім’я ресторанів «Classic», власник Роман Дідицький – Гішинську гімназію,
 • Володимир Місюра – ліцей №10,
 • Олександр Місюра – Тойкутський ліцей,
 • Олена та Василь Місюри – Доротищенську гімназію,
 • Андрій Мілінчук – ЗДО №8.

Власником відзнаки від профспілки працівників освіти став ЗДО №12, а від центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля – Палац учнівської молоді імені Івана Франка.

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X