У Ковелі вдруге відбувся «БЛАГОFEST», на якому збирали кошти на підтримку ЗСУ

09.04.2023 о 19:33 · 3 хв читання

Сьогодні, у Вербну неділю, ковельчани зібрались на «Благофест-2». Ярмарок, забави для дітей, фотозони, майстер-класи, концертна програма – усе заради того, аби зібрати кошти на підтримку Збройних Сил України.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Організатор – Міжнародний волонтерський логістичний центр «Марлог» разом з партнерами фестивалю подбали про надзвичайно цікаву програму, погода теж підіграла. Тож центр міста сьогодні перетворився на багатолюдний, шумний мурашник.

Побував на фестивалі міський голова Ігор Чайка. За його словами, з перших днів війни Ковель став містом – волонтером. Це і завдяки громадським та благодійним організаціям, серед них – відомий уже в Україні та світі «Марлог».

Мер подякував усім, хто ініціював захід, допоміг реалізувати ідею, ковельчанам, які прийшли, адже так всі разом ми наближаємо Перемогу.

Як розповіла засновниця «Марлогу» Наталія Попова, їм вдалось дуже багато зробити для наших захисників, допомогти мільйонам людей завдяки закордонним партнерам.

І сьогодні у Ковелі перебувають представники організації «Ізраїльські друзі України», які з волинськими волонтерами працюють уже дев’ять років. Саме вони придумали назву «Марлог», яка стала уже брендом – В’ячеслав Фельдман та Ганна Жарова.

Гості відзначили ковельських волонтерів нагородою своєї організації «Золоте серце». Їх отримали – Наталія Попова, Ольга Дзямко, голова ГО «Велика ідея» Людмила Зубарєва, керівниця англійської школи «Єврофюче» Інна Поліщук, керівники центру патріотичного виховання «Волинська СІЧ» Сергій та Тетяна Дружиновичі, керівниця ГО «Українська Асоціація Захисту здоров’я Марлог-Кадуцей» Оксана Артемук, представниця ГО «Зігрій душу» Анна Півень.

Були нагороди для волонтерів від командувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Почесні нагрудні знаки «За сприяння війську» вручили Юлії Гребенюк та Галині Хілюк.

Благодійний фестиваль тривав кілька годин. Кожен, хто побував на ньому, повернувся додому не лише з якоюсь гарною річчю, зробленою з любов’ю, але й відчуттям, що доєднався до хорошої справи – допомоги нашим Героям-захисникам.

Все буде Україна!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X