У Ковелі нагородили переможців та призерів конкурсів педагогічної майстерності

18.04.2024 о 17:14 · 3 хв читання

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсів педагогічної майстерності «Мистецтво бути учителем» та «Дошкілля – це покликання» відбулась у Палаці учнівської молоді.

З цими людьми ми уже вас знайомили у попередніх публікаціях. Свого часу у професію їх привели мрії, які мотивували працювати над собою, ставити нові цілі та досягати їх. А нині ці педагоги – серед переможців у своїх номінаціях, – повідомила сьогодні Ковельська міська рада.

Конкурсні хвилювання залишились у минулому, а у затишному залі – приємні миттєвості, компліменти, теплі слова підтримки, яскраві виступи дітей та колег і заслужені нагороди.

Як зауважила заступниця міського голови, лучанка Наталія Маленицька, місія наших педагогів – навчати, давати знання та виховувати справжніх патріотів своєї країни. Втім, щоб цей процес був ще більш ефективним, людям такої важливої професії теж потрібно навчатись, удосконалюватись. Для цього і необхідні подібні конкурси.

Для мене було приємним відкриттям, що всі покоління наших вчителів, вихователів знаходяться в абсолютному паритеті, всі однаково професійні, однаково яскраві, самобутні та дуже сучасні. Є здорова конкуренція і взаємний розвиток

– зазначила вона

Наталія Маленицька привітала переможців та подякувала усім причетним до конкурсу: учасникам – за цікаву і чесну боротьбу, закладам, які приймали творчі змагання – за щиру гостинність, Центру професійного розвитку педагогічних працівників – за ідею і чітку організацію, депутатам – за те, що виділили кошти на призовий фонд. Особлива вдячність – нашим Збройним Силам за те, що захищають нас і дають можливість навчати дітей і навчатись самим.

А далі відбулось вручення нагород. Нагадуємо, імена переможців і призерів.

«Мистецтво бути учителем» – номінація «Цифровий учитель початкової школи»:

І місце – Наталія Тимощук (ліцей №13);

ІІ місце – Тетяна Климук (ліцей №7);

ІІІ місце – Юлія Войтюк (ліцей №11), Вікторія Медведюк (ліцей №3 імені Лесі Українки) та Мирослава Акулова (ліцей №1).

Людмила Юзинкевич (школа №12) стала переможницею у номінації «Майстер цифрових технологій», Ганна Гладишкевич (ліцей №10) – у номінації «Педагог-дослідник», Тетяна Деркач (школа №6) відзначена у номінації «Учитель-практик».

«Дошкілля – це покликання» номінація «Інструктор з фізичної культури»:

І місце – Надія Шворак (дитсадок №12) та Ольга Титюк (дитсадок №14);

ІІ місце – Людмила Чапко (дитсадок №10);

ІІІ місце – Лілія Воронцова (дитсадок №1).

Інструктор з фізичної культури Світлана Веремейчик (дитсадок №7) стала переможницею номінації «Творчий потенціал», Ірина Щекальова (дитсадок №2) – «Педагогічна індивідуальність», а Ірина Глущук (дитсадок №6) – «Майстер педагогічної імпровізації».

Також привітали своїх колег та вручили відзнаки начальник управління освіти Віктор Бичковський, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Верчук.

Маємо пам’ятати – тоді, коли українські військові на передовій виборюють у запеклих боях вільне майбутнє України, педагоги виховують та навчають наступні покоління, які будуть розбудовувати нашу державу після війни.

Дякуємо нашим вчителям та вихователям за їхню працю! Наснаги, сили та енергії кожному, чиє покликання навчати.

Конкурс було проведено у рамках реалізації Комплексної місцевої програми «Освіта Ковеля – простір якості та інновацій», затвердженої рішенням Ковельської міської ради.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X