Наталія Тимощук – переможниця конкурсу «Мистецтво бути учителем», який вперше відбувся у Ковелі

23.03.2024 о 17:52 · 3 хв читання

Уперше в Ковельській громаді на базі ліцею №11 відбувся конкурс педагогічної майстерності «Мистецтво бути учителем» у номінації «Цифровий учитель початкової школи». Його організатор – Центр професійного розвитку педагогічних працівників.

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада з посиланням на Центр професійного розвитку педагогічних працівників.

Урочисте відкриття заходу було проведено господарями – учнівським і педагогічними колективами ліцею №11. У вітальному слові заступниця міського голови, лучанка Наталія Маленицька зазначила, що пишається освітянами громади, які у цей важкий час випробувань та викликів не тільки забезпечують якісні освітні послуги, а й дбають і про постійний особистий професійний розвиток. Начальник управління освіти Віктор Бичковський побажав учасникам вдалих виступів і висловив впевненість у необхідності подібних професійних змагань.

У конкурсі педагогічної майстерності «Цифровий учитель початкової школи» змагались вісім учителів початкових класів, які протягом трьох днів пройшли три випробування: «Самопрезентація», «Digital-room», «Дизайн уроку».

На першому етапі «Самопрезентація» кожен розкрив власний професійний імідж, презентував свій досвід роботи у школі та унікальні напрацювання, проявивши оригінальність та досконале володіння сучасними цифровими ресурсами.

На майстер-класі «Digital-room» конкурсанти продемонстрували високий рівень педагогічної майстерності, творчий підхід до використання сучасних цифрових технологій, знання методики та педагогіки, а головне – уміння працювати з учнями на засадах партнерства, створювати мотивацію до навчання і давати ґрунтовні знання.

Завершальною частиною стало випробування «Дизайн уроку», яке, на думку учасниць, було найскладнішим. Його метою було продемонструвати вміння адаптувати запропонований організаторами відеоролик до специфіки викладання навчальних тем та вікових особливостей учнів, конструювати урок із врахуванням сучасних вимог та наявного цифрового ресурсу.

За результатами конкурсних випробувань, відповідно до протоколів конкурсної комісії призові місця були розподілені наступним чином:

І місце – Наталія Тимощук, учителька початкових класів ліцею №13;

ІІ місце – Тетяна Климук, учителька початкових класів ліцею №7;

ІІІ місце – Юлія Войтюк, учителька початкових класів ліцею №11; Вікторія Медведюк, учителька початкових класів ліцею №3 імені Лесі Українки та Мирослава Акулова, вчителька початкових класів ліцею №1.

Вчителька початкових класів школи №12 Людмила Юзинкевич стала переможницею у номінації «Майстер цифрових технологій», вчителька початкових класів ліцею №10 Ганна Гладишкевич – у номінації «Педагог-дослідник», вчителька початкових класів школи №6 Тетяна Деркач відзначена у номінації «Учитель-практик».

Успішному проведенню конкурсу значною мірою сприяв високий рівень його організації, технічний супровід виступу усіх учасників та роботи конкурсної комісії, який забезпечила дирекція ліцею №11 на чолі з його директоркою Галиною Сидорук.

Професійні змагання з педагогічної майстерності «Мистецтво бути учителем» віднині стануть традиційними й безумовно сприятимуть підвищенню рівня якості освіти у громаді. Адже праця вчителя – це постійне вдосконалення, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів.

Фото Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X