Квіти для Кіндера та нові заступники: закрили першу сесію міськради

10.12.2020 14:59

Сьогодні, 10 грудня, відбулося третє пленарне засіданні першої сесії Ковельської міської ради восьмого скликання. Депутати врешті затвердили кандидатури заступників міського голови.

Також сьогодні ексмеру Олегу Кіндеру виповнилося 60 років. З ювілеєм його привітав міський голова Ігор Чайка, вручивши букет квітів. Лідерка «Батьківщини» Віра Федосюк подарувала йому смачний набір.

Олег Кіндер та Віра Федосюк

На засіданні було утворено ще дві фракції: «За майбутнє» (голова – Петро Оксентюк) та «Сила і Честь» (голова – Ігор Пініс). До складу першої з них увійшла нинішній секретар міської ради Оксана Багнова. Однак депутат Олег Кіндер зауважив, що це порушення, з чим Багнова погодилася і сказала, що напише заяву про вихід із фракції.

Посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів обійме Тарас Яковлев (30 голосів), який останнім часом був радником міського голови. З листопада 2018 року до квітня цього року – голова Луцької районної державної адміністрації. 

Мені цікавий цей виклик і цікавий новий досвід – заступником мера… Також мене цікавить питання щодо розбудови доріг в Ковелі та планую вирішити проблему стосовно полігону твердих побутових відходів і цвинтарю

– сказав Тарас Яковлев

Заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів працюватимуть Наталія Маленицька (30 голосів) та Віктор Жигаревич (30 голосів). Ковельчани знають Наталію Маленицьку як помічника-консультанта народного депутата Степана Івахіва. З 2020 року по цей час – менеджер Дирекції закупівель у ТзОВ «Вест Петрол Маркет». Віктор Жигаревич працював заступником начальника експлуатаційного вагонного депо Ковель.

Підтримали обранці громади і кандидатуру Івана Чуліпи (35 голосів) на посаду керуючого справами виконавчого комітету міської ради. Трудову діяльність він розпочав у 2013 році у Ковельській райдержадміністрації, де працював спеціалістом, начальником відділу містобудування та архітектури, завідувачем сектору містобудування та архітектури. З 2017 по 2020 рік – начальник Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області.

Міський голова запропонував кандидатури 18 осіб до складу виконкому. Депутатський корпус затвердив: Юрія Семенюка (кандидатура від політичної партії «За майбутнє»), Сергія Клюса («Слуга Народу»), Аллу Півень («Європейська Солідарність»), Аллу Вальчук («Аграрна партія»), Валентина Вітра («Батьківщина»), Ігоря Ткачука («Свобода»), Сергія Панасюка («Сила і Честь»), Романа Дідицького.

Депутати також прийняли проект рішення «Про встановлення надбавок до посадових окладів керівникам міської ради та її виконавчого комітету та їх преміювання» (36 голосів «За»).

Сьогодні перша сесія Ковельської міської ради восьмого скликання, врешті-решт, завершилася.

Поділитися:

Коментарі

  1. Ну що, на кінець сформовано усі керівні органи Ковельської ОТГ (крім старост). Цікаво, а хто-небудь з присутніх депутатів запитав міського голову Чайку:” Кандидатури Яковлєва та Маленицької це його, чи як думають багато хто – це вимога пана Івахіва?” Який такими призначеннями готує базу на весняні вибори до ВРУ! А Ковельська громада має вирішальне значення по кількості голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.