Першу сесію міськради продовжать у четвер: знову кадри

07.12.2020 17:49

Сьогодні, 7 грудня, в другій половині дня Ковельський міський голова Ігор Чайка провів зустріч із керівниками депутатських фракцій міської ради, на якій обговорювалися найвищі кадрові призначення у мерії. Не обійшлося без змін.

Отож, за останніми домовленостями, першим заступником мера має стати лучанин Тарас Яковлев, заступником з комунальних питань – начальник пункту технічного обслуговування Ковельського вагонного пасажирського депо (ПКВЧД-14) Віктор Жигаревич, заступником з гуманітарних питань – Наталія Маленицька, помічниця народного депутата Степана Івахіва, а керуючим справами виконавчого комітету – Іван Чуліпа (функціональні обов’язки нових заступників можуть змінити).

Ці кандидатури будуть обговорюватися на депутатських постійних комісіях міської ради у вівторок та середу, 8 та 9 грудня.

Третє пленарне засідання першої сесії Ковельської міської ради має відбутися у четвер, 10 грудня. Початок о 10-й годині. На засіданні депутати повинні, нарешті, затвердити нових заступників мера, керуючого справами та склад виконавчого комітету.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. а що тут забув лучанин? Зараз захоче службову квартиру, яка через пару місяців буде приватизована задарма. Чи може він буде кожен день за державні гроші їздити в Ковель на роботу? Не зажирно? А перекрити дах в якому будинку чи покласти в якому дворі бруківку влада не зможе- скаже що немає грошей. Дурдом якийсь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.