Помічниця нардепа претендує на посаду заступника мера Ковеля

07.12.2020 о 12:54 · 2 хв читання

Кандидаткою на посаду заступника Ковельського міського голови з гуманітарних питань є Наталія Маленицька, помічниця народного депутата України Степана Івахіва.

З достовірних джерел «Ковель media» відомо, що директори закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста масово підписуються під зверненням про підтримку кандидатури Наталії Маленицької на вищевказану посаду, яку поки що обіймає Ігор Прокопів. Можливо, керівники не хочуть потім опинитися в так званих «розстрільних списках»?

Нагадаємо, 3 грудня на другому пленарному засіданні першої сесії Ковельської міської ради восьмого скликання депутати повинні були обрати, крім секретаря міськради, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету. Як повідомляло наше видання, першим заступником мера має стати лучанин Тарас Яковлев, заступником з економічних та комунальних питань – начальниця управління регіонального розвитку Ковельської районної державної адміністрації Лариса Білинська, заступником з гуманітарних питань та керуючим справами виконкому – Іван Чуліпа (останні дві посади хочуть об’єднати, а самі функціональні обов’язки нових заступників можуть змінити).

Але, очевидно, щось «пішло не так» і на сесії 3 грудня ці кадрові призначення навіть не розглядалися, хоча були в порядку денному. Мабуть, за керівні посади йде запекла закулісна боротьба, до якої можуть бути причетні волинські олігархи.

Коли відбудеться третє пленарне засідання першої сесії Ковельської міської ради наразі ніхто точно сказати не може.

Як відомо, у другий четвер місяця проводиться чергове засідання виконавчого комітету. Такий день припадає на 10 грудня. Засідання або не відбудеться, бо не сформовано новий виконком, або міський голова Ігор Чайка проведе його зі старим складом, де є троє депутатів міськради нового скликання, що буде грубим порушенням чинного законодавства.

Це вперше в історії Ковельської міської ради так довго обирають органи виконавчої влади.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X