Мерія заплатить штраф, який нарахували колишній сільській раді

04.08.2021 11:23

Ковельський мер Ігор Чайка підписав розпорядження про використання коштів цільового фонду міської ради.

Фінансове управління має виділити з цільового фонду міської ради кошти в сумі 24 392,38 грн для сплати штрафних санкцій, які накладені Головним управлінням Державної податкової служби у Волинській області за результатами перевірки Білинської сільської ради, а відділ бухгалтерського обліку і звітності виконавчого комітету – перерахувати їх за призначенням.

У розпорядженні говориться про надходження податкового повідомлення-рішення від 07.06.2021 р., а також рішення про застосування штрафних санкцій за донарахування відповідним податковим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску від 02.06.2021 р. за результатами перевірки Білинської сільської ради. При цьому у загальному фонді бюджету територіальної громади на 2021 рік не були передбачені видатки на сплату штрафних санкцій, накладених контролюючими органами на сільські ради, що приєдналися до міської ради.

Контроль за виконанням розпорядження міський голова залишив за собою.

Цей документ ще повинні затвердити на сесії депутати. 30 липня на сайті міськради вже зареєстровано відповідний проєкт рішення.

До речі, учора, 3 серпня, низку робочих та проблемних питань, які виникають у сільській місцевості, обговорили зі старостами на нараді, яку провів міський голова Ігор Чайка за участю секретаря міськради Оксани Багнової, першого заступника Тараса Яковлева, заступників Наталії Маленицької, Віктора Жигаревича, керуючого справами Івана Чуліпи, – повідомляє міська рада.

Чимало уваги приділили темі благоустрою. Зокрема, проаналізовано ситуацію із укладанням договорів з мешканцями сіл на вивезення сміття. Зупинились на моментах щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, вивезення сміття з кладовищ, роботі з населенням стосовно погашення заборгованості, заборони спалювання відходів у парниках.

Наголошено на необхідності активізації роботи з укладання договорів з мешканцями сіл на вивезення сміття та освоєнні коштів на ремонти освітніх закладів.

З питань щодо порядку опрацювання заяв громадян про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання, видачу довідок старост проконсультувала завідувач сектору ведення реєстру територіальної громади відділу обліку, розподілу та приватизації житла Тетяна Кончаківська.

Йшлося і про відзначення 8 серпня Дня села у Зеленій, Доротищі та Тойкуті.

Фото Ковельської міської ради 

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.