Про що говорили ексголови сільрад з новим мером Ковеля

27.11.2020 13:48

Сьогодні, 27 листопада, Ковельський міський голова Ігор Чайка зустрівся з колишніми сільськими головами рад, які увійшли до складу Ковельської об’єднаної територіальної громади.

У нараді взяли участь радник міського голови Тарас Яковлев, голова Ковельської районної ради 7-го скликання Андрій Броїло, начальник юридичного відділу виконавчого комітету Геннадій Куптій, повідомляє міська рада.

Зараз виникає чимало запитань й неузгодженостей, які стосуються процесів реформування та функціонування об’єднаної громади, адже відповідний Закон ще не підписав Президент України.

До Ковельської ОТГ приєднано п’ять сільських рад: Білинську, Доротищенську, Зеленську, Ружинську, Тойкутську. Їх колишні очільники поінформували про стан справ у громадах. Вони звернулись з проханням, аби до завершення навчального року у селах продовжили роботу школи, функціонували ФАПи. Йшлося і про організацію транспортного сполучення, узгоджувались фінансові питання.

Тепер наша громада стала більшою, а відповідно – зросла й відповідальність. Ми проаналізуємо ситуацію в усіх населених пунктах, аби визначити першочергові потреби їх мешканців. Будемо створювати ті умови, які даватимуть можливість для самореалізації та розвитку

– підсумував Ігор Чайка

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.