Обрали секретаря Ковельської міської ради

03.12.2020 12:14

Сьогодні, 3 грудня, на другому пленарному засіданні першої сесії депутати обрали секретаря Ковельської міської ради. Ним стала Оксана Багнова, представниця партії «За майбутнє».

Як повідомляє міська рада, її кандидатуру на розгляд депутатів вніс міський голова Ігор Чайка

Оксана Багнова, яка до цього працювала директоркою закладу дошкільної освіти №12, висловила сподівання, що праця депутатського корпусу стане «корисною для громади, наповниться відкритістю та прозорістю, демократичними процедурами та змістовними рішеннями».

Ми на п’ять років покликані служити нашим людям, на п’ять років ми з вами маємо забути слово «Я», а бути «МИ». Працювати злагоджено, консолідовано, у повазі один до одного.

Служити людям – це важке завдання, яке вимагає від кожного з нас бути кращими, розумнішими, поряднішими

– зауважила Оксана Багнова

Голосування проходило у таємному режимі. Всього на сесії були присутні 38 депутатів. Оксану Багнову підтримали 33 обранці громади включно з міським головою, 3 – проти, 2 – утримались.

Міський голова привітав новообраного секретаря ради та побажав конструктивної роботи і запросив Оксану Багнову до президії.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Нарешті сталося,хвала небесах!!!верки не будем бачити! А вам пані Оксани бажаю успіхів,хай буде все,як ви сьогодні обіцяли¡

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.