Чи дійде «Цифрова держава» до Ковеля?

Сергій Товкач
19.08.2021 о 22:57 · 2 хв читання

Використовуючи у різних життєвих ситуаціях застосунок «Дія», я звернув увагу, що позбавлений можливості подавати електронні петиції, бо Ковельська міська територіальна громада ще й досі не підключена до «Дії».

З огляду на таке, звертаюся до ковельського міського голови, аби Ігор Чайка, навіть перебуваючи у відпустці, дав доручення своїм заступникам, як то Тарас Яковлев, Наталія Маленицька, Іван Чуліпа, Віктор Жигаревич щодо забезпечення невідкладного підключення нашої понад 70-тисячної громади до «Цифрової держави» Україна.

В переддень відзначення 30-річчя Незалежності України такий крок місцевих урядників на ділі сприяв би покращенню взаємоДІЇ громадян, інститутів громадянського суспільства та органів державної влади та місцевого самоврядування.

Щойно мій допис на цю тему з’явився у стрічці Фейсбуку, миттєво відреагував міський голова.

Почув, Сергію. Дякую

– відзвітував Ігор Чайка

Відрадно, що навіть пізно ввечері на відпочинку ковельський голова знаходить час на такий своєрідний онлайн-прийом.

Сподіваюся, що підлеглі Ігоря Леонтійовича так же оперативно забезпечать імплементацію президентських ініціатив Володимира Зеленського щодо «діджиталізації» українського суспільства.

Фото Ковельської міської ради

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X