Стали відомі кандидати у депутати Ковельської міськради

Оприлюднили відомості про зареєстрованих кандидатів на посаду Ковельського міського голови та кандидатів у депутати до Ковельської міської ради.

На посаду Ковельського міського голови зареєстровано 15 осіб, з них 7 – самовисуванці.

Участь у виборах до Ковельської міської ради беруть 11 політичних сил. які мають у своїх списках різну кількість кандидатів.

ВІДОМОСТІ
про зареєстрованих кандидатів на посаду Ковельського міського голови

ПІБДата народженняПосада (заняття)Місце роботиСуб’єкт висування кандидата
Геч Олександр Степанович30.09.1965відеоблогерютуб-канал Алекс333самовисування
Корець Анатолій Федонович          16.02.1964 фізична особа підприємецьсамовисування
Пархонюк Володимир Федорович16.01.1962директорТОВ «ВКП «Каскад»самовисування
Семенюк Ігор Миколайович02.05.1967начальник відділу фізичної культури та спортувиконавчий комітет Ковельської міської радисамовисування
Силюк Микола Володимирович01.06.1959спеціальний кореспонденттимчасово не працюєсамовисування
Тусь Іван Гаврилович11.07.1966 тимчасово не працюєсамовисування
Ткачук Олександра Сергіївна10.10.1991 тимчасово не працюєсамовисування
Поліщук Юрій Петрович13.02.1975перший заступник голови Волинської обласної радиВолинська обласна рада«Cвобода»
Чайка Ігор Леонтійович16.12.1964кореспондентфілія НСТУ Регіональна дирекція UA:Волинь«За майбутнє»
Уніга Олег Вікторович          05.09.1990фінансовий директорТОВ «ЕНСОЛ Україна»«Слуга народу»
Пініс Ігор Олексійович23.06.1975 фізична особа підприємець«Сила і честь»
Кошарук Сергій Дмитрович22.09.1973радник-консультантасоціація «Енергоефективні міста України»“Європейська Солідарність”
Кіндер Олег Олексійович10.12.1960міський головаКовельська міська рада«Батьківщина»
Верчук Ігор Васильович18.10.1965старший офіцер виховательВолинський обласний ліцей Українська Народна Партія
Смітюх Іван Євдокимович19.10.1965директорТзОВ «Ковельський хлібокомбінат»Аграрна партія України

ВІДОМОСТІ
про зареєстрованих кандидатів у депутати 
Ковельської міської ради Ковельського району Волинської області, 
включених до єдиного виборчого списку 

Волинська обласна організація ВО “Свобода”

ПІБДата народженняПосада (заняття)Місце роботиПерший кандидат або номер виборчого округуПорядковий номер у виборчому списку
Ткачук Вадим Олегович12.05.1978інженер-електронікЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Ковеляперший кандидатперший кандидат
Черняков Валерій Вікторович13.11.1966 фізична особа- підприємець21
Поліщук Юрій Петрович13.02.1975перший заступник голови Волинської обласної радиВолинська обласна рада11
Луцик Ірина Юріївна22.12.1983 фізична особа- підприємець14
Антонюк Євгенія Михайлівна01.01.1968соціально працівникТурійський територіальний центр33
Ткачук Ігор Олегович22.09.1973директорЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Ковеля41
Кубай Валерій Олександрович13.07.1963директорЗЗСО І-ІІІ ст. №7 м. Ковеля22
Матвіюк Дмитро Юрійович31.03.1963методист міського методичного кабінетууправління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради31
Ткачук Оксана Володимирівна21.07.1977заступник директора з виховної роботиЗЗСО І-ІІІ ст. №10 м. Ковеля24
Йовик Галина Володимирівна11.06.1970директорГішенська ЗОШ І-ІІ ст..Ковельського р-н, Волинської обл.44
Наманчук Ігор Анатолійович08.01.1984 тимчасово не працює26
Серебряков Сергій Володимирович12.09.1989 фізична особа- підприємець23
Жук Олег Олександрович15.06.1989 фізична особа- підприємець12
Шайнюк Наталія Володимирівна05.11.1984 тимчасово не працюю45
Новицька Галина Петрівна27.08.1990виховательЗДО №2 «Берізка»  м. Ковель13
Чарнюк Валентин Сергійович03.08.1992Заступник директораТОВ « Вуд Стандарт ЛТД»42
Попіка Олександр Антонович24.05.1967 фізична особа- підприємець43
Руднюк Сергій Олександрович22.07.1981слюсар КВПІАПТМ «Ковель тепло»15
Серебрякова Анастасія Едуардівна28.01.1992 фізична особа- підприємець16
Жук Олена Вадимівна21.03.1994             фізична особа- підприємець25
Новицький Максим Петрович13.05.1989 тимчасово не працюю34
Наманчук Світлана Миколаївна06.06.1976 тимчасово не працює47
Кіндер Валерій Георгійович04.07.1970 тимчасово не працє48
Серебрякова Олена Іванівна08.10.1964 пенсіонер27
Пащук Ігор Іванович14.11.1962лікар-епідеміологКовельський лінійний відділ ЛВПДУ «ЛЦ на залізничному транспорті ДСЕСУ»32
Шевчук Тетяна Андріївна22.02.1968продавецьМагазин дитячих товарів35
Лисюк Дмитро Віталійович07.05.1988Приватний підприємецьПриватний підприємець46
Клинова Надія Савівна06.04.1960пенсіонерпенсіонер29
Сарапін Володимир Іванович21.09.1960Тимчасово не працюєТимчасово не працюю28
Козюк Тетяна Миколаївна05.12.1955пенсіонерпенсіонер49

Волинська обласна організація Всеукраїнського об`єднання “Батьківщина”

ПІБ Дата народженняПосада (заняття)Місце роботиПерший кандидат або номер виборчого округуПорядковий номер у виборчому списку
Федосюк Віра Іванівна11.07.1980секретар радивиконавчий комітет Ковельської міської радиперший кандидатперший кандидат
Клімашевська Олена Миколаївна          11.03.1961директоркомплексна дитяча юнацька спортивна школа23
Кіндер Олег Олексійович10.12.1960міський головаКовельська міська рада21
Середюк Тетяна Володимирівна17.12.1963директорзаклад позашкільної освіти ”Ковельський палац учнівської молоді імені Івана Франка”13
Прокопів Ігор Ярославович24.10.1972                      заступник міського голови з питань виконавчих органіввиконавчий комітет Ковельської міської ради11
Товстига Андрій Володимирович22.11.1980заступник міського голови з питань виконавчих органіввиконавчий комітет Ковельської міської ради41
Романчук Валентина Олександрівна26.02.1966начальниквиконавчий комітет Ковельської міської ради фінансове управління42
Степанюк Святослав Павлович29.02.1968директорприватне підприємство “СТ”22
Дудка Василь Федорович16.05.1969           фізична особа підприємець43
Гірич Наталія Вікторівна26.03.1989            адміністратор сектору інформаційно-аналітичної роботи Центру надання адміністративних послугвиконавчий комітет Ковельської міської ради25
Бойко Володимир Іванович20.04.1956начальникпідприємство теплових мереж “Ковельтепло”31
Мичко Василь Андрійович26.03.1976настоятель Благовіщенського соборуБлаговіщенський собор24
Кіндер Геннадій Олексійович31.08.1958заступник начальникавиробничий підрозділ “Радошинський кар’єр“32
Томчук Ірина Костянтинівна15.02.1985завідувачкастаціонарне відділення для постійного проживання27
Заславська Лідія Володимирівна27.02.1981головний спеціаліступравління  освіти Ковельської міської ради35
Коцура Олег Олександрович15.05.1981начальник штабувійськова частина А204246
Жалай Світлана Володимирівна12.04.1962директорзаклад загальної середньої освіти 1-3 ступенів “Тойкутський ліцей ”Ковельської районної ради  Ковельського району Волинської області45
Рудь Юрій Євгенович20.01.1971лікар-ендоскопісткомунальне міське підприємство Ковельського міськрайонного територіального об`єднання44
Цешинська Антоніна Іванівна  06.05.1958заступник директора по виховній роботізаклад загальної середньої освіти № 815
Шайнюк Ірина Олегівна28.02.1981начальник відділу біометричних документів Центру надання адміністративних послугвиконавчий комітет Ковельської міської ради37
Байчук Богдан Петрович23.02.1979завідуючий травматологічним відділеннямкомунальне міське підприємство Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання14
Шлюєв Юрій Миколайович13.04.1961 фізична особа підприємець12
Конащук Юрій Анатолійович06.10.1972спеціалістприватне підприємство “Землемір”47
Стахорська Людмила Севастянівна12.02.1950головаКовельська міськрайонна організація Товариство Червоного Хреста України17
Гануліч Олена Миколаївна07.03.1976директоркомунальна Установа “Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей33
Понікарчук Анатолій Миронович10.04.1959директорпідприємство “Волинь Кальвіс”34
Оксенюк Юрій Вікторович15.02.1973директортовариство з обмеженою відповідальністю “Гідровест”26
Бичковський Віктор Васильович17.10.1962начальниквиконавчий комітет Ковельської міської ради, управління освіти16
Ярошик Ольга Йосипівна  20.11.1964завідуюча  фельдшерсько-акушерський пункт49
Малюга- Мельникова Альона Олексіївна25.05.1984режисер- постановникнародний дім “Просвіта”28
Заікін Василь Миколайович26.01.1989головний інженерпідприємство теплових мереж “Ковельтепло”36
Сезьомін Ігор Вадимович  27.06.1980головаКовельська міська організація профспілки працівників науки і освіти18
Бойко Жанна Володимирівна25.05.1967менеджер-управитезі збутуКовельське ремонтно житлове підприємство №1111
Євтушик Людмила Сергіївна26.10.1972вчительзаклад загальної середньої освіти №2410
Євсюк Олена Ананіївна17.03.1954вчительліцей №3 імені Лесі Українки м. Ковеля Волинської обл.29
Лазорик Ліліана Михайлівна                27.09.1962менеджертовариство з обмеженою відповідальністю “НЗК”110
Щур Ігор Романович05.03.1970директорзаклад загальної середньої освіти № 1248
Троцюк Людмила Володимирівна09.02.1981начальник відділу бухгалтерського обліку, головний бухгалтервиконавчий  комітет Ковельської міської ради19

Ковельська міська організація Української Народної Партії

ПІБ  Дата народженняПосада (заняття)Місце роботиПерший кандидат або номер виборчого округуПорядковий номер у виборчому списку
Верчук Ігор Васильович18.10.1965старший офіцер-виховательВолинський обласний ліцей з посиленою військово – фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотніперший кандидатперший кандидат
Лук’янчук Віктор Володимирович28.12.1961голова фермерського господарствафермерське господарство «Край»41
Вацик Тетяна Олександрівна26.02.1985маніпуляційна медсестраКовельська поліклініка32
Назарук Дмитро Павлович26.10.1965голова спортивного клубуспортивний клуб «Західний вітер»21
Бабій Ольга Сергіївна03.09.1984продавець- консультантмагазин «Шпалери»22
Гульчук Юрій Борисович05.05.1971викладачКовельский фаховий медичний коледж11
Романюк Наталія Миколаївна05.01.1978домогосподаркадогляд за дитиною12
Кіндрат Володимир Петрович12.02.1957провідний геологДП «Українська Геологічна Команія»26
Бабенко Наталія Олександрівна18.05.1983головний спеціалістКовельский міськрайонний відділ виконав чої служби34
Сколінчук Едуард Анатолійович14.01.1974солдатЗбройні Сили України31
Ляшук Віктор Володимирович27.07.1987самозайнята особаза місцем проживання43
Дверій Лариса Валентинівна06.08.1973соціальний працівниктериторіальний центр з надання соціально послуг24
Левчук Сергій Петрович13.05.1978 тимчасово не працює45
Шворак Світлана Петрівна11.05.1982 фізична особа-підприємець42
Козуля Юрій Сергійович06.05.1989самозайнята особаза місцем проживання4          6
Семенюк Сергій Андрійович23.08.1997спортсмен – інструкторвідділ з питань фізичної культури та спорту Волинської ОДА13
Пришляк Лариса Леонідівна06.08.1959 пенсіонер14
Савін Олександр Володимирович07.06.1977самозайнята особаза місцем проживання33
Мазурок Алла Миколаївна31.01.1980медсестраКовельске МТМО44
Савлук Олександр Валерійович03.08.1993самозайнята особаза місцем проживання25
Онуфрієнко Ігор Валерійович01.08.1988електрикТОВ «Вокар – Сервіс» м. Ковель35
Возняк Олена Іванівна24.05.1977заступник директораліцей №10 м. Ковеля49
Данилевич Олександр Васильович17.02.1973водійКП «Верес»48
Мельник Ольга Анатоліївна10.09.1978вчительЗЗСО І-ІІІ ст..» Тойкутський ліцей»47
Гурик Василь Григорович10.09.1971самозайнята особаза місцем проживання410
Сметюх Юрій Сергійович22.05.1988 фізична особа-підприємець36
Яцюк Микола Володимирович10.01.1997студентВолинський державний університет23
Біньовська Оксана Анатоліївна15.07.1987самозайнята особаза місцем проживання37
Андросюк Сергій Іванович28.12.1962інженерСлАТ «Тур»15
Шульгач Мирослава Володимирівна23.05.1983продавецьмагазин «Алкоголь – тютюн» м. Ковель411
Киричок Олег Володимирович08.03.1968 пенсіонер16
Кислюк Тетяна Адамівна28.09.1986охоронецьЗЗСО №12 м. Ковеля412
Гаврилюк Леонід Васильович30.08.1970вчительВолинський обл. ліцей з посиленою вій-ськово – фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні38
Цимбалюк Юлія Анатоліївна04.07.1983самозайнята особаза місцем проживання17

Волинська територіальна організація Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

ПІБДата народженняПосада (заняття)Місце роботиПерший кандидат або номер виборчого округуПорядковий номер у виборчому списку
Кошарук Сергій Дмитрович22.09.1973радник-консультант з питань енергоефективності, екології та розвитку громад.асоціація «Енергоефективні міста України»перший кандидатперший кандидат
Дружинович Сергій Олександрович11.05.1979вчитель фізичного виховання та Захисту  Вітчизни. Керівник гуртка з дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).заклад загальної середньої освіти №2 м. Ковеля. Волинський обласний центр  національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства.210
Верчук Світлана Степанівна28.08.1966директорЦентр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області23
Яцук Жанна Василівна29.09.1968вчитель початкових класівліцей №10 м. Ковеля25
Вишневський Сергій Павлович10.10.1960начальникВолинська геологічна експедиція Державного підприємства «Українська геологічна компанія»28
Данилюк Віктор Петрович19.07.1976директорДержавне підприємство «Ковельське лісове господарство»42
Шевчук Роман Ярославович03.06.1997юристТовариство з обмеженою відповідальністю «БІЗНЕС-РЕЙС»48
Сергійчук Руслан Петрович18.05.1972завідувач неврологічним відділеннямЦентральна районна лікарня Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання46
Артемук Оксана Григорівна29.05.1971завідувач аптекоюПриватна виробничо-торгівельна фірма  Фітоцентр, аптека №1115
Євтушик Оксана Анатоліївна04.08.1980начальник територіально відокремленого відділення №10002/0119 м. КовельАкціонерне товариство „Ощадбанк”34
Паровенко Олександр Віталійович14.01.1979вчитель історіїзаклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. «Зеленський ліцей» Ковельської районної ради Ковельського району Волинської області33
Рибак Володимир Анатолійович28.03.1980начальник депоАкціонерне товариство «Укрзалізниця», регіональна філія «Львівська залізниця», виробничий структурний підрозділ «Експлуатаційне вагонне депо Ковель»11
Півень  Алла Володимирівна09.10.1977начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтерКовельський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги32
Ткачук Дмитро Васильович20.10.1979 військовий пенсіонер37
Дружинович Тетяна Іванівна16.04.1985інструктор з фізкультуризаклад дошкільної освіти №4 м. Ковеля14
Стречен Валерій Олександрович11.04.1975начальник бази обслуговування пасажирських вагонівВиробничий підрозділ пасажирське вагонне депо Ковель47
Козак Олег Володимирович19.07.1979 фізична особа підприємець41
Тимощук Руслан Анатолійович30.07. 1972інженер з охорони праці, фахівець з питань цивільного захистуКомунальне підприємство «Волинський обласний перинатальний Центр»16
Лавренко Віра Яківна17.10.1977 тимчасово не працює12
Ждань Олена Олександрівна08.09.1983начальник відділу організаційного забезпечення виконавчого комітету Ковельської районноїКовельська районна рада44
Степанюк Ярослав Вікторович31.03.1980вчитель історіїзаклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступеня «Білинський ліцей» Ковельської районної ради Ковельського району Волинської області43
Пець Володимир Ігорович01.12.1985голова фермерського господарстваФермерське господарство «Факторія»13
Максим’юк Марина Валеріївна05.06.1986 Фізична особа – підприємець45
Шемет Тетяна Степанівна17.07.1961комірникАкціонерне товариство «Українська залізниця» філія «Пасажирська компанія» виробничий підрозділ «Пасажирське вагонне депо Ковель»36
Крайнєв Артур Вікторович12.11.1972голова фермерського господарстваФермерське господарство “НАШ ОАЗИС”21
Смаль Олексій Віталійович22.08.1989керівник гуртківКовельська станція юних туристів22
Пашкевич Станіслав Юрійович29.07.1986 тимчасово не працює31
Дем’янчук Валентина Іванівна30.06.1960 Фізична особа -підприємець27
Ганіна Тетяна Володимирівна19.03.1987адміністраторПриватне підприємство “Приватбуд”,17
Седлерук Олег Анатолійович17.06.1994 тимчасово не працює24
Мельничук Інна Іванівна06.07.1977 тимчасово не працює38
Євченко Юрій Іванович12.04.1964 тимчасово не працює35
Панасюк Юлія Петрівна24.04.1996вчитель географіїзаклад загальної середньої освіти №8 м. Ковеля211
М’якота Анна Петрівна23.04.2000студенткаСхідноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки29
Власов Віталій Анатолійович13.05.1989 тимчасово не працює26
Зикова Орися Петрівна06.09.1990головний касирАкціонерне товариство „Ощадбанк”410
Наумчук Сергій Лонгінович21.05.1970інженер з охорони праціДержавне підприємство “Ковельське лісове господарство”411
Октисюк Світлана Володимирівна19.06.1987продавець продтоварівФізична особа – підприємець Панасюк І.П.49

Волинська обласна організація політична партія “СИЛА І ЧЕСТЬ”

ПІБ Дата народженняПосада (заняття)Місце роботиПерший кандидат або номер виборчого округуПорядковий номер у виборчому списку
Пініс Ігор Олексійович23.06.1975 Фізична особа п-цьПерший кандидатПерший кандидат
Печенюк Микола Васильович11.02.1963 Фізична особа п-ць31
Стасюк Галина Миколаївна20.11.1968провідникПасажирське вагонне депо41
Васковець Людмила Андріївна19.01.1972 Фізична особа-підприємець11
Панасюк Сергій Вікторович01.12.1977.Тренер-викладачОбластна ДЮСШ21
Янок Сергій Вікторович04.12.1979ДиректорПП «Ковельське ТТІ42
Неридько Андрій Сергійович26.03.1979 Тимчасово не працює32
Міцура Юрій Михайлович21.08.1977ВчительНВК 1334
Артюшенко Галина Олексіївна22.07.1953 Фізична особа- підприємець13
Бриль Тетяна Василівна05.10.1973 Фізична особа- підприємець22
Казімиров Олег Якимович10.09.1962ХірургКовельська МР  МСЕК16
Гонта Валерій Олександрович27.07.1981 Військовий інвалід 2-ї гр.36
Олексюк Юрій Карпович16.09.1959 Пенсіонер12
Дрозд Оксана Іванівна22.06.1978ТоварознавецьАЗС ОККО33
Ющик Валентина Володимирівна04.04.1958. Пенсіонер45
Волкова Любов Василівна06.06.1954 Пенсіонер24
Панасюк Сергій Іванович12.04.1965АдміністраторКовельський ЦНАП14
Лапчук  Павло Степанович21.01.1965. Пенсіонер43
Роїк Ірина Олексіївна16.12.1972 Тимчасово не працює15
Шульгач Олександр Петрович20.05.1992 Тимчасово не працює44
Качмар Дмитро Миронович08.11.1978Технік озброєнняв/ч А204223
Тарасюк Надія Андріївна10.03.1965Молодша медсестраКовельське МТМО17
Чеснюк Олександр Дмитрович17.01.1951 Фізична особа- підприємець39
Омелянюк Антоніна Григорівна11.09.1966 пенсіонерка35
Осадчий Вадим Анатолійович07.09.1973командирв/ч А204246
Крижук Дмитро Вікторович22.07.1989 Тимчасово не працює37
Дубовик Алла Степанівна11.09.1971вчительНВК №738
Крецул Василь Йосипович08.12.1954 пенсіонер25
Пащук Олена Іванівна09.08.1965вчительЛіцей №527
Ткачук Андрій Андрійович12.09.1965 пенсіонер19
Сущик Віталій Володимирович11.11.1978 Фізична особа- підприємець29
Дмитренко Галина Павлівна15.04.1963провідникПасажирське вагонне депо48
Кашик Олександр Миколайович19.01.1072 тимчасово не працює49
Герез Олександр Володимирович16.07.1980МашиністКовельська ДВП26
Рибаков Валентин Володимирович19.06.1984 не працює47
Галаша Тетяна Іванівна19.05.1972 Фізична особа- підприємець410
Бешта Олександр Олександрович30.04.1977Заступник директораКовельська філія ПРАТ»Волиньобленерго»18
Грицюк Микола Володимирович24.06.1995 Фізична особа- підприємець28

Волинська обласна партійна організація Аграрної партії України

ПІБДата народженняПосада (заняття)Місце роботиПерший кандидат або номер виборчого округуПорядковий номер у виборчому списку
Смітюх Іван Євдокимович19.10.1965директорТзОВ «Ковельський хлібокомбінат»перший кандидатперший кандидат
Мигуля Андрій Дмитрович23.04.1976директорКЗ «Ковельська школа мистецтв»12
Александрук Руслан Миколайович11.11.1979начальник станції Ковельвиробничий структурний підрозділ «Рівненська дирекція залізничних перевезень» регіональна філія «Львівська залізниця» Акціонерне товариство «Українська залізниця»31
Пантелеймонова Ольга Миколаївна20.09.1980 тимчасово-непрацююча44
Коробова Вітольда Петрівна29.12.1966лікар невропатологКП Ковельська поліклініка22
Римарчук Василь Михайлович12.10.1965комерційний директорсільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю імені Лесі Українки41
Батура Володимир Сидорович09.08.1973 фізична-особа підприємець13
Моголюк Тетяна Петрівна13.08.1981виховательзаклад дошкільної освіти №9 «Пролісок» м. Ковель42
Подтероб Віктор Миколайович22.06.1967начальник деповиробничий структурний підрозділ «Локомотивне депо Ковель» регіональна філія «Львівська залізниця» Акціонерне товариство «Українська залізниця»16
Михалевич Ірина Олегівна09.02.1987викладачКЗ «Ковельська школа мистецтв»32
Шабанов Микола Олегович11.09.1964медичний директор з поліклінічного розділу роботиКовельське МТМО11
Семенюк Павло Трохимович14.06.1978директорвиробничо-комерційне приватне підприємство «Агропромтех центр»43
Сидляревич Аліна Юріївна25.10.1978заступник директораКЗ «Ковельська школа мистецтв»12
Ваць Микола Володимирович18.02.1979начальник дистанції коліївиробничий структурний підрозділ «Рівненська дирекція залізничних перевезень» регіональна філія «Львівська залізниця» Акціонерне товариство «Українська залізниця»45
Боць Сергій Васильович04.06.1987 фізична особа-підприємець23
Мигуля Олена Павлівна03.02.1974 фізична особа-підприємець14
Бакай Олександр Сергійович21.09.1974лікар анестезіологпологий будинок Ковельського МТМО24
Король Микола Юрійович22.05.1973начальникКовельська районна станція електропостачання відокремленого підрозділу «Рівненська дистанція електропостачання»15
Демчук Ірина Павлівна26.04.1990 фізична особа-підприємець25
Дишлюк Олександр Олександрович05.07.1957 пенсіонер35
Мацюк Ірина Степанівна30.06.1963інженер з охорони працівиробничий структурний підрозділ «Ковельської дистанції сигналізації і зв’язку»34
Шайнюк Анатолій Костянтинович15.11.1958 фізична-особа підприємець17
Римарчук Наталія Валеріївна10.07.1988провідний спеціаліст відділу інфраструктури, екології та житлово-комунального господарствауправління регіонального розвитку Ковельської райдержадміністрації18
Шайнюк Олександр Костянтинович08.03.1960головафермерське господарство «Фасти»33

Волинська обласна організація політична партія “ЗА МАЙБУТНЄ”

ПІБДата народженняПосада (заняття)Місце роботиПерший кандидат або номер виборчого округуПорядковий номер у виборчому списку
Чайка Ігор Леонтійович14.12.1964      кореспондентфілія НСТУ Регіональна дирекція UA:Волиньперший кандидатперший кандидат
Дружинович Валерій Павлович                04.05.1961тренер -викладачобласна дитячо-юнацька спортивна школа дітей та молоді з інвалідністю м. Ковеля31
Багнова Оксана Леонтіївна04.11.1970директорЗДО№1223
Оксентюк Петро Віталійович17.06.1969 пенсіонер41
Дяків Альбіна Антонівна29.12.1962директорТОВ   САВА-УА12
Жигаревич Віктор Володимирович15.01.1976заступник начальникапасажирське депо м.Ковеля44
Бідненко  Сергій  Борисович12.08.1985директорЗЗСО І-ІІ ступенів №9 м. Ковеля42
Грицюк Олена Миколаївна07.10.1978вихователь-методистЗДО№3 м. Ковеля43
Кислюк Анатолій Антонович27.01.1959перший заступник головного енергетикаТОВ «Компанія Елікон»32
Григола Олена Григорівна12.02.1975директорКовельський фаховий медичний коледж45
Семерей Сергій Іванович28.07.1967директорВолинська філія Концерну радіомовлення , раліозв’язку та телебачення34
Шпіка Володимир Анатолійович01.08.1966  пенсіонер21
Бойчук Олена Яківна25.02.1967директорЗДО №1433
Марчук Андрій  Васильович07.08.1969майстер електро цеху пункту технічного обслуговування пасажир пасаж вагонівпасажирське вагонне депо м.Ковель ПК ВЧД1411
Жук Тетяна Йосипівна20.04.1967завідувач жіночої консультаціїКовельський пологовий будинок25
Чабан  Олександр Миколайович22.06.1969інженер-механікПП»Армакул»47
Бондарук Олександр Миколайович18.07.1968директорТзОВ “Будова”13
Васінович Вікторія Павлівна24.07.1974начальна відділу по управлінню майном  комунальної власностівиконавчий комітет Ковельської міської ради38
Хоміч Антон-Валентин Миколайович08.04.1978провідний юрист-консультантКовельський міськрайонний центр зайнятості36
Коцюбчик Тамара Віталіївна07.08.1959лікарКовельська ЦРЛ35
Дричик Юрій Павлович01.05.1973викладачКовельський фаховий медичний коледж28
Клімашевський Олександр Володимирович26.07.1989аспірантНаціональний університет фізичної культури і спорту України17
Данилюк Олена Сергіївна18.06.1984вчительліцей №1 м. Ковель16
Фіц Іван Васильович12.06.1985лікар-хірургКовельська ЦРЛ22
Громова Марина Сергіївна06.04.1986 опікун дитини інваліда14
Скороход Сергій  Олександрович17.03.1971 фізична особа – підприємець15
Гуловський Руслан Станіславович01.05.1975заступник директораКовельський СЛАТ «Тур»46
Мороз Людмила Миколаївна25.11.1978директорБілинський ліцей І-ІІІ ступенів29
Галейда Анатолій  Васильович06.11.1980 тимчасово не працює24
Мельник Оксана Анатоліївна23.08.1985заступник виховної роботиліцей №1 м.Ковель18
Селівончик Євгеній Анатолійович17.05.1993 фізична особа – підприємець37
Рибачук Інна Анатоліївна25.12.1982економістТОВ «Ковель-Сільмаш»410
Ємчик Ольга Василівна19.06.1985фахівець з інтервюванняголовне управління статистики у Волинській області48
Михалевич Павло Миколайович12.07.1974викладачКовельський прмислово –економічний коледж Луцького національна ці технічного університету26
Бородій Петро Віталійович13.08.1985водійФізична особа підприємець Поварчук49
Кузьмич Лідія Павлівна29.11.1958практичний -психологДУ «Ковельська виховна колонія»27
Дмитрук Сергій Володимирович14.10.1978 фізична особа – підприємець39
Шворак Олена Федорівна01.04.1973начальна поїздапасажирське вагонне депо ст. Ковель310

Волинська обласна організація Політичної партії «ПОБРАТИМИ УКРАЇНИ»

ПІБДата народженняПосада (заняття)Місце роботиПерший кандидат або номер виборчого округуПорядковий номер у виборчому списку
Ганджала Юрій Володимирович28.04.1980Голова Волинської обласної Політичної партії «Побратими України»Тимчасово не працюєПерший кандидатПерший кандидат
Гонта Павло Петрович24.02.1986ДиректорТовариство з обмеженою відповідальністю «К.П.ВЕРЕС»31
Грицюк Микола Вікторович17.12.1962Старший сержант, командир відділення зенітного взводу групи бойового управління39 зенітно-ракетний полк Збройних Сил України11
Бенесько Наталія Петрівна28.01.1982ЮрисконсультТовариство з обмеженою відповідальністю «К.П.ВЕРЕС»41
Лонюк Алла Валеріївна07.01.1979Головний спеціаліст відділу земельних ресурсівВиконавчий комітет Ковельської міської ради32
Хомич Юрій Іванович01.07.1961 Не працює42
Канівець Микола Леонідович12.05.1977 фізична особа-підприємець33
Кононенко Дмитро Михайлович13.04.1986 Тимчасово не працює21
Трикиша Оксана Сергіївна26.02.1981Представник торгівельнийТовариство з обмеженою відповідальністю «СТС-ГРУПП»12
Матвійчук Маргарита Євгеніївна25.09.1966ДиректорКовельський історичний музей22
Клімук Олександр Сергійович13.08.1970 Адвокат23
Шевчук Тарас Сергійович26.09.1996ВодійФізична особа-підприємець Шевчук Зоя Василівна34
Мартинюк Дмитро Геннадійович24.05.1989 Тимчасово не працює13
Задорожня Наталія Іванівна02.12.1973ВчительЛіцей №7 м. Ковеля24
Ганджала Ірина Вікторівна29.07.1991ЛікарКомунальне підприємство «Волинський обласний медичний центр онкології»14
Дружинович Андрій Павлович09.05.1968 Пенсіонер43
Сарапін Микола Анатолійович02.11.1998 Тимчасово не працює25
Медінцев Іван Іванович20.09.1988 Тимчасово не працює44
Панасюк Ольга Петрівна14.07.1982КеруючийПриватне підприємство Торговий Дім «Салют»35
Климовець Ольга Василівна03.05.1984 Тимчасово не працює45
Галкін Максим Ігорович18.07.1988 Тимчасово не працює15

Волинська територіальна Організація Радикальної Партії Олега Ляшка

ПІБДата народженняПосада (заняття)Місце роботиПерший кандидат або номер виборчого округуПорядковий номер у виборчому списку
Головань Олександр Олександрович09.10.1968 фізична особа-підприємецьПерший кандидатПерший кандидат
Власов Анатолій Леонідович28.01.1966 пенсіонер11
Гурик Юрій Степанович28.08.1963 фізична особа – підприємець21
Крат Світлана Вікторівна21.07.1986 тимчасово не працює41
Тищук Ірина Володимирівна10.01.1989 тимчасово не працює32
Полуектов Валерій Олександрович23.09.1977Водійфізична особа –  підприємець31
Матвійчук Анастасія Борисівна26.06.1992ДиректорТуристичнаагенція «Санрайз Тур»13
Поляк Любомир Сергійович23.02.1989 тимчасово не працює14
Гергеша Тетяна Валеріївна10.07.1992МарчандайзерКомпанія  Акціонерного товариства торгової компанії «Брітиш Амерікан Тобаккосейзл Ендмаркетінг Україна»м. Ковель, Волинська обл.15
Мазилкіна Ганна Григорівна02.07.1969 тимчасово не працює16
Дзенік Мирослава Анатоліївна10.04.1982 тимчасово не працює22
Клюка Роман Миколайович30.05.1977 пенсіонер23
Федосюк Ольга Романівна16.12.1984ПродавецьМагазин «Кух- Тех»24
Єменко Володимир Степанович07.12.1953 пенсіонер25
Ткачук Орися Володимирівна25.05.1996 тимчасово не працює26
Тарнавський Юрій Леонідович16.03.1968Інженер з охорони праціПриватнепідприємство «Флорентес»12
Полуектова Тетяна Володимирівна24.07.1965ПродавецьМагазин «Веселка» приватний пілприємець Силюк Р.С.33
Антонюк Наталія Петрівна05.08.1985 фізична особа- пілприємець34
Мазилкін Віктор Ярославович10.06.1962 пенсіонер35
Шава Валентина Вікторівна23.04.1987 фізична особа – підприємець42
Власович Євгеній Олександрович06.11.1958 пенсіонер43
Мірчук Наталія Олександрівна11.02.1972 фізична особа – підприємець44
Федоров Валерій Петрович10.08.1960 пенсіонер45

Волинська обласна партійна організація політична партія “НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС”

ПІБДата народженняПосада (заняття)Місце роботиПерший кандидат або номер виборчого округуПорядковий номер у виборчому списку
Філон Олександр Русланович17.07.1997 тимчасово не працюєперший кандидатперший кандидат
Бурда Максим Едуардович30.01.1997 тимчасово не працює11
Горщар Єлизавета Василівна14.02.1994Вчитель польської мовиОпорний заклад навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” смт. Турійськ Турійського району Волинської області.41  
Пойда Михайло Ігорович17.11.1998 тимчасово не працює21
Ковалюк Олена Миколаївна04.05.1980Соціальний педагогБлагодійна організація Благодійний фонд “Світ для дітей”14
Шимчук Сергій Валентинович18.01.1990 тимчасово не працює31
Аскеров Едуард Мирзаєвич08.05.1987 тимчасово не працює12
Хомік Ярослав Сергійович02.11.1993 фізична особа-підприємець13
Курач Наталія Василівна07.10.1994Вчитель початкових класівЗаклад загальної середньої освіти №12 м. Ковеля42
Ткаченко Світлана Олексіївна28.07.1981ПсихологЗаклад загальної середньої освіти «Ліцей №7 м. Ковеля»32
Онофрійчук Павло Олександрович18.07.1992 тимчасово не працює43
Ткаченко Станіслав Олександрович22.04.2002 тимчасово не працює44
Коробов Дмитро Олександрович14.12.1987Старший механік водій взводу.військова частина А100845
Хомік Олена Олександрівна29.03.1996 фізична особа-підприємець15
Богдан Світлана Анатоліївна28.05.1975медична сестраЛіцей №13 м. Ковеля Волинської області35
Савосін Дмитро Вікторович14.04.1985 тимчасово не працює34
Бєлік Артур Олегович28.10.1999 тимчасово не працює33
Зінчук Роман Іванович26.09.1993 тимчасово не працює22
Матвійчук Марина Ігорівна27.10.1998 тимчасово не працює24
Максимук Ірина Миколаївна16.08.1975продавецьфізична особа-підприємець Оксенюк Світлана Пилипівна23
Бондар Ярослав Сергійович10.06.2000 тимчасово не працює25

Волинська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

ПІБДата народженняПосада (заняття)Місце роботиПерший кандидат або номер виборчого округуПорядковий номер у виборчому списку
Клімук Вадим Валентинович06.01.1975 фізична особа-підприємецьперший кандидатперший кандидат
Мілінчук Андрій Валерійович02.05.1986Керуючий партнер, адвокатАдвокатське об’єднання “МКС ПАРТНЕРИ”11
Уніга Олег Вікторович09.05.1990Фінансовий директорТОВ «ЕНСОЛ УКРАЇНА»31
Сеник Наталія Андріївна09.12.1969Лікар-дерматовенерологКОВЕЛЬСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ34
Зайцева Маргарита Романівна23.03.1988 тимчасово не працює12
Місяць Олександр Миколайович08.11.1977Заступник директора по виробництвуДержавне підприємство “Ковельське лісове господарство”21
Кантерук Валерій Анатолійович21.11.1972 тимчасово не працює41
Мірчук Олена Вікторівна05.06.1982Фізичнафізична особа-підприємець22
Шворак Роман Григорович05.08.1984 фізична особа-підприємець42
Оксенюк Наталія Миколаївна13.12.1982 фізична особа-підприємець43
М’якота Дмитро Володимирович08.06.1994 фізична особа-підприємець32
Самойленко Сергій Анатолійович25.08.1986АдвокатАдвокатське об’єднання “МКС Партнери”14
Панасюк Олександр Петрович06.10.1983 тимчасово не працює13
Воробей Тетяна Михайлівна01.12.1992 фізична особа-  підприємець15
Райчук Олена Василівна26.01.1982 фізична особа-підприємець24
Чайка Сергій Володимирович15.10.1973Директор РСП у місті КовельТОВ “ВОЛИНЬТАБАК”36
Ігнатьєв Михайло Володимирович04 .04.1959 пенсіонер26
Миронюк Андрій Валерійович03.11.2000Менеджер з продажуКовельське АТП23
Савлук Інна Миколаївна22.11.1982Аудиторфізична особа-підприємець  Литвин В.М.46
Колесник Ірина Романівна18.03.1993Голова первинної проспілкової організації пасажирського вагонного депо Ковель філії “Пасажисрька компанія” АТ “Українська залізниця”ВП Пасажирське вагонне депо Ковель філії “Пасажирська компанія” АТ “Українська залізниця”17
Гордун Олександр Михайлович06.12.1982 фізична особа-підприємець38
Невірковець Дмитро Миколайович10.08.1985Голова правлінняОСББ “Авангард-10”16
Омелянюк Михайло Миколайович21.11.1964 фізична особа-підприємець25
Похвальна Ольга Костянтинівна02.02.1985 тимчасово не працює37
Грела Алла Олександрівна19.07.1987 фізична особа-підприємець35
Приходько Сергій Васильович20.05.1984 фізична особа-підприємець33
Коляда Галина Степанівна31.03.1976ДиректорТОВ «Єврошляхбуд» Ковель”45
Журавель Іван Володимирович04.02.1992 Тимчасово не працює44

Вам може бути цікаво

Результати онлайн-голосування

У Ковельській міськраді з’явилася група депутатів «Патріоти Волині»

Приймуть інвестиційну програму для «Ковельтепло»

Депутатам вручили Почесні грамоти міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.