Трьох померлих осіб позбавили звання «Почесний громадянин міста Ковеля» 

29.09.2022 15:40

Сьогодні, 29 вересня, на пленарному сесійному засіданні Ковельської міської ради депутати підтримали проєкт рішення про позбавлення трьох осіб звання «Почесний громадянин міста Ковеля».

Рішення було ініційоване фракцією ВО «Свобода», а у преамбулі проєкту говориться, що воно приймається у зв’язку з дискредитацією цього високого звання, – повідомляє ВолиньUA.

До списку осіб, яких позбавили звання «Почесний громадянин міста Ковеля», і які уже давно померли, увійшли:

Автори проєкту рішення стверджують, що у час, коли Україна потерпає від військової агресії російської федерації, згідно з автобіографічними даними, ці громадяни були пов’язані з комуністичним режимом та працювали проти державності України. Таким чином, не відповідають високому званню «Почесний громадянин міста Ковеля».

Прогнозовані суспільні, економічні, фінансові та юридичні наслідки прийняття рішення: прийняття рішення буде важливим фактором недопущення дискредитації високого звання «Почесний громадянин міста Ковеля», реалізація проєкту рішення не потребує виділення коштів з міського бюджету

– йдеться у тексті документу

Як зазначила у коментарі заступниця голови фракції ВО «Свобода» у Ковельській міській раді Ірина Луцик, таким чином депутати хочуть назавжи позбутися радянського минулого, адже люди, які працювали проти України не гідні називатися почесними громадянами, про них взагалі варто забути.

В час кривавої війни України з російською федерацією ми зобов’язані і надалі позбуватись всього того, що пов’язує нас з радянським, комуністичним минулим. Після всіх тих звірств, які вчиняють російські військові в наших містах – катування, гвалтування, грабування українців, приводять в шок весь цивілізований світ. Вони і є тими нащадками совєцких військових, які були такими ж жорстокими вбивцями і в нас на заході, спалюючи цілі села на Волині.

Таке рішення як ніколи на часі! Ці особи є найбільш одіозними та, згідно автобіографічних даних, були пов’язані з комуністичним режимом, активно працювали проти державності України. До слова, Мурадов Карим взагалі не був українцем і ніколи тут не проживав, тому такі люди не достойні носити високе звання «Почесний громадянин міста Ковель»

– прокоментувала Ірина Луцик
Поділитися:

Коментарі

 1. А інші надмірно почесні працювали чи працюють на благо держави і нас з вами? Такі як корпвчов, бойко і ще біля десятка індивидів.

  1. Хто не бореться з комуністичним минулим і його наслідками, той не матиме майбутнього

 2. А якщо багато з нас народилося ще в союзі, то ми теж вважаємось такими, що проти України? Адже пов’язані з комуністичним режимом, значить проти державності України. Ми всі в якійсь мірі нащадки совєцких військових. Як таким людям назавжи позбутися радянського минулого, в якому ми виросли? Є людина-є минуле. Нема людини -…

  1. Народилися в окупованій кацапськими комунофашистами Україні, а не в якомусь там союзі, придурку!

    1. Ідіоте зомбований, таким людям треба боротись за незалежність України, в тому числі від таких, як ти.

     1. А хіба ми ще не вибороли незалежність? Нібито в 91 році ще. І що це за люди “такі, як я” ?

 3. Свободо! Всі проблеми міста вирішені, тепер за покійних взялися. Краще розберіться з дохторами, а цих почесних громадян мабуть ковельчани й не знають і не чули про них.

 4. Вулиці переіменували. Почесних відмінили. З памятниками розібрались. Все. Розходьтесь по домах

 5. Господи що робиться в головах людей,якi знищують пам”ять про людей,якi людей,якi боролися з фашистами..якi знищили мiльйони людей.Проти них встав на боротьбу весь свiт..Федоров,,це свята людина,,яка спасла вiд смертi тисячi людей..Прошу у Бога покарання для всiх,,хто вносить таку смуту серед людей..,брехня ,чку несуть вони молодому поколiнню..вернеться для них Божим покаранням..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *