Дяченко Дмитро Юрійович

Народився 21 березня 1989 року у місті Ковелі.

Атестат про загальну середню освіту отримав в НВК №13. Навчався у Ковельській школі мистецтв. Дуже любив музику, добре грав на баяні та гітарі.

Після закінчення школи працював у фірмі з виготовлення вікон.
У 2014 році разом з дружиною Олександрою пробував влаштувати життя за кордоном. Проте Дмитро був справжнім патріотом своєї країни, і невдовзі повернувся додому.

Він був мужнім, життєрадісним, завжди готовим прийти на допомогу, мав багато друзів.

Коли розпочалася повномасштабна війна росії проти України, добровольцем прийшов до Ковельського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, аби вступити до лав Збройних Сил України.

Мужній захисник України, стрілець-санітар ракетно-штурмового взводу десантно-штурмової роти десантно-штурмового батальйону військової частини А0281 солдат Дмитро Дяченко загинув 19 червня 2022 року біля села Краснопілля Донецької області.

У 33-річного захисника України залишилися дружина та дворічний синок Іванко.

Похований на Алеї Героїв Ковельського міського кладовища.

За мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові Дяченку Дмитру Юрійовичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Ковеля» (посмертно) рішенням Ковельської міської ради від 28 липня 2022 року №24/38.

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X