Що прийняли депутати Ковельської міської ради на липневій сесії

29.07.2022 о 15:17 · 4 хв читання

Учора, 28 липня, на сесії Ковельської міської ради, що проходила у закритому режимі, депутати підтримали рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ковеля» (посмертно) нашим землякам, які загинули під час повномасштабної війни росії проти України.

Про це повідомляє міська рада.

За мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові цього звання удостоєні:

 • БОГДАН Петро Володимирович – загинув 6 липня 2022 року біля села Берестове Бахмутського району Донецької області,
 • ДЕЙНЕКА Олексій Петрович – загинув 26 лютого 2022 року біля міста Токмак Запорізької області,
 • ДМИТРУК Олександр Степанович – загинув 31 березня 2022 року біля села Червоне Миколаївської області,
 • ДЯЧЕНКО Дмитро Юрійович – загинув 19 червня 2022 року біля села Краснопілля Донецької області,
 • ГОНТА Валерій Олександрович – загинув 21 травня 2022 року біля селища Нагірне Донецької області,
 • КОВАЛЬЧУК Юрій Олександрович – загинув 23 травня 2022 року біля селища Білогорівка Луганської області,
 • КРАВЧИК Юрій Леонідович – загинув 12 червня 2022 року  біля  села Відродження Донецької області,
 • ЛОБАНОВ Єгор Юрійович – загинув 28 лютого 2022 року біля міста Токмак Запорізької області,
 • ЛУК’ЯНОВИЧ Олександр Володимирович, Герой України – загинув 25 лютого 2022 року  біля села Термахівка Київської області,
 • ПОЛІЩУК Мирослав Олександрович – загинув  16 червня 2022 року біля  селища Білогорівка Луганської області,
 • РЕШЕТІЛОВ Андрій Вадимович – загинув 28 лютого 2022 року біля селища Городок Житомирської області,
 • СМІТЮХ Сергій Олексійович – загинув 11 березня 2022 року біля міста Волноваха Донецької області,
 • ЯГОДА Дмитро Вікторович – загинув 15 травня 2022 року біля села Довгеньке Харківської області.

Також звання «Почесний громадянин міста Ковеля» (посмертно) присвоєно ТЮБАЮ Степану Степановичу — учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, полковнику внутрішньої служби (помер від хвороби, спричиненої дією шкідливих чинників внаслідок аварії на ЧАЕС).

За особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, виявлені самовідданість і професіоналізм, багаторічну активну громадську діяльність

– йдеться у рішенні

Депутати затвердили рішення «Про виконання бюджету Ковельської міської територіальної громади за І півріччя».

За словами начальниці фінансового управління виконавчого комітету Валентини Романчук, бюджет за шість місяців 2022 року виконано на 109,1 відсотка. Незважаючи на складну ситуацію в державі, додатково отримано 23 мільйони 570 тисяч гривень.

Валентина Романчук

Окрім цього, депутати внесли зміни до місцевого бюджету на 2022 рік. Більшість з них стосуються внутрішнього перерозподілу коштів. Зокрема, 2 мільйони 344 тисячі гривень скеровується на облаштування укриттів (підвальних приміщень) у закладах освіти.

На реконструкцію котельні на вул. Володимирській, 85 з встановленням твердопаливного котла 1,5 мВт виділено 2 мільйони.

5 мільйонів гривень передбачили на реконструкцію повітродувної станції каналізаційних очисних споруд Управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал».

За рахунок перевиконання загального фонду бюджету міської територіальної громади направляється субвенція державному бюджету у сумі 3 мільйони гривень. Ці кошти будуть спрямовані на облаштування «фронт-офісу» та «зеленої кімнати» у Ковельському районному управлінні поліції ГУ НП у Волинській області.

Підтримали на сесії рішення, що стосуються змін до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців Ковельської територіальної громади. Враховуючи, що з 20 січня на 40 відсотків зросла вартість проїзду у міському транспорті, майже на 2 мільйони 600 тисяч збільшується обсяг компенсації підприємцям, які здійснюють пільгові перевезення.

Затверджено на засіданні нову Програму соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців, поранених і зниклих безвісти осіб, які брали участь в АТО, ООС та захисті Батьківщини від збройної агресії російської федерації проти України на 2022-2024 роки. Вона покликана сприяти вирішенню соціально-побутових проблем, надання додаткових пільг та гарантій громадянам, які найбільше того потребують.

При розгляді питань, що стосуються містобудівної документації, найгостріша дискусія виникла стосовно затвердження змін до детального плану території розташування кварталу індивідуальної житлової забудови в районі вулиці Волі.

Публікація за темою: «Бої» за землі Ковеля, або для чого будувати дорогу вздовж набережної

Її мешканці, які прийшли на засідання, звернулись з проханням не підтримувати це рішення. Вони не згідні, що неподалік набережної має пролягати дорога. Після обговорення, цей проєкт не був проголосований.

На сесії депутати затвердили Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги мешканцям Ковельської територіальної громади, затвердженого рішенням Ковельської міської ради від 25.02.2021 року №5/104.

Надалі, крім незахищених верств населення, які зареєстровані та фактично проживають на території Ковельської територіальної громади, право на отримання матеріальної допомоги мають поранені військовослужбовці, які брали безпосередню участь у збройному конфлікті внаслідок військової агресії російської федерації проти України та працівники цивільного захисту, що брали участь у ліквідації наслідків військових дій.

Відповідно планують надавати допомогу:

 • пораненим військовослужбовцям та працівникам цивільного захисту середнього ступеня тяжкості – до 5000 грн;
 • тяжко пораненим військовослужбовцям та працівникам цивільного захисту – до 10000 грн.

На засіданні опрацювали низку земельних питань. Взяли депутати до відома інформацію про роботу управління соціального захисту населення, надали згоду на укладання договору про реструктиризацію заборгованості за спожитий природний газ ПТМ «Ковельтепло».

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
 1. Більша зацікавленість є в наявних огородах ніж в покриті землі асфальтом чи бруківкою, тому і протестують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X