У Ковелі на реконструкцію котельні з міського бюджету мають виділити 2 млн гривень

11.07.2022 о 12:59 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Керівництво підприємства теплових мереж «Ковельтепло» звернулося до міської влади з листом, у якому пише про необхідність проведення реконструкції котельні на вулиці Володимирська, 85, з встановленням твердопаливного котла 1,5 мВт.

Про це стало відомо з пояснювальної записки начальника фінансового управління виконавчого комітету Ковельської міської ради Валентини Романчук.

Відповідний проєкт рішення управлінням уже подано на розгляд виконкому, чергове засідання якого відбудеться 14 липня.

Згідно проєкту змін до бюджету Ковельської міської територіальної громади на 2022 рік, на проведення реконструкції вищевказаної котельні з встановленням твердопаливного котла 1,5 мВт виділяються кошти з бюджету в сумі 2 000 000 гривень.

До речі, протягом березня-червня 2022 року «Ковельтепло» за власні кошти закупило у різних приватних фірм котли та обладнання для реконструкції та ремонту котельні на вулиці Володимира Кияна, 82 на загальну суму 5 560 680,09 гривень.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (18)
 1. Ковельтепло топить дровами, а платимо як за газ. Крадуть у людей гроші через такі закупівлі.

   1. Нема.
    Тільки за червоними номерами ганяються. А на виклику соплі глотають і відмахуються. Кажуть: « Воно вам треба.»

 2. Мають, значить виділять. Шито-крито. А потім кошти здеруть ще раз з населення.

 3. Мало мільйонів видурив Бойко у ковельчан, дай йому ще й міський бюджет почистити, щоб палити безплатні дрова і далі обдирати людей до нитки за газовими тарифами. Для чого реконструювати котельню, коли простіше й вигідніше перейти ковельчанам на автономне опалення. А 2 мільйони віддати на ВСУ.

  1. А де Бойко Володимир Іванович бере безплатні дрова?Думайте,що пишете.

   1. Знає він місця, де дрова валяються під ногами. А грошики класично відмиваються через фірмочки. Дрова “закупляються” у них мало не за ціною золота.

 4. Той почесний громадянин всіх в Ковелі вже дістав. З сьогоднішнього дня і цілий місяць частина Ковельчан опиняються в заручниках у нього через те що він зупинив котельню якоби на плановий ремонт. Ці планові місячні ремонти кожного літа йдуть ще з часів совка. Час йде,
  обладнання змінюється, тільки от не змінюється плановий місячний ремонт Бойка. Може міській владі вже варто поставити Бойку питання, чому Ковельчани мають потерпати цілий місяць без гарячого водопостачання через примхи Бойка??? А може вже варто місту помаленьку відмовлятись від послуг Ковельтепла, і помаленьку впроваджувати в місті систему індивідуального опалення в будинках?????

  1. Давайте петицію меру забацаємо про перехід міста на індивідуальне опалення.

 5. Володимирська 85. Скільки будинків дана котельня обслуговує? Квартир ? З бюджету 2 000 000 грн.

 6. Всіма ребрами. Бюджет формується з податків, а ми є платниками податків.

   1. Ти мав у першому класі одні двійки? Знайшов, чим хвалитись, видно більше нічим.

 7. Ще на Володимирській буде чорний дим прямо в вікна квартир шурувати, бо труба то низька

  1. Чхав Бойко на екологію, якщо такенне бабло в кишеню саме ліле й лізе…

 8. Одне із самого найгіршого для ковельчан що зробив Яша з вимушеної згоди Чайки це продовжив контракт з Бойком. А наші обранці як завжди проковтнули шматок лайна і не гикнули.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X