Що прийняв виконком міської ради на квітневому засіданні

14.04.2022 18:06

Сьогодні, 14 квітня, у Ковелі відбулось чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянули понад 25 питань порядку денного.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Прийнято рішення про внесення змін до бюджету Ковельської міської територіальної громади на 2022 рік.

Зокрема, спрямовуються кошти субвенції з Голобської ТГ в сумі понад 1 млн 878 тис. грн для Ковельського міськрайонного територіального об’єднання: забезпечення матеріальних стимулів для працівників лікувально-профілактичних закладів первинного рівня, оплати енергоносіїв, проведення медичного огляду військовозобов’язаних, призовників, допризовників громади.

Відповідно до розпорядження Волинської обласної військової адміністрації з обласного бюджету виділено 100 тис. грн для надання матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Олександра Дмитрука.

Вільні залишки освітньої субвенції з державного бюджету – 160,3 тис. грн підуть на забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів та надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

На 500 тис. грн збільшуються видатки на матеріальну допомогу сім’ям із дітьми до 18 років, батьки яких мобілізовані до Збройних сил України та які потрапили у скрутне матеріальне становище.

Передбачено 5 млн грн для відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію. 52 тис. грн виділено на проведення ремонтних робіт в захисних спорудах (бомбосховищах) за адресами: вул. Грушевського, 27 та вул. Незалежності, 51.

200 тисяч гривень з бюджету громади використають, аби перевести багатоквартирні будинки на вул. Чубинського, 23 та вул. Чайковського, 9 на водопостачання до «Ковельводоканалу». Нині їх обслуговує «Рівненська дистанція водопостачання» ПАТ «Укрзалізниця».

2 млн грн скеровуються на заходи, передбачені Програмою мобілізаційної підготовки, мобілізації, прописки та призову юнаків на строкову військову службу.

У ході засідання члени виконкому також заслухали інформацію про проведення приписки громадян 2005 року народження до призовної дільниці, про роботу відділу матеріально-технічного забезпечення та охорони; відділу охорони здоров’я; архівного відділу; про стан роботи із зверненнями громадян у І-му кварталі, стан квартирного обліку та дотримання житлового законодавства на підприємствах, в установах і організаціях територіальної громади.

У зв’язку із встановленням середньодобової температури повітря вище +8 градусів виконком прийняв рішення: 19 квітня у Ковельській територіальній громаді завершити опалювальний сезон 2021-2022. Відповідальність за це поклали на директора підприємства теплових мереж «Ковельтепло» Володимира Бойка та керуючого Ковельським відділенням АТ «Волиньгаз» Олега Гнатюка.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. “На 500 тис. грн збільшуються видатки на матеріальну допомогу сім’ям із дітьми до 18 років, батьки яких мобілізовані до Збройних сил України та які потрапили у скрутне матеріальне становище.”
    – А які раніше були видатки на допомогу ?
    – На даний час в скрутному матеріальному становищі діти, батьки яких залишилися без роботи.
    Військові ЗСУ отримують гідне грошове забезпечення для утримання своїх дітей, в тому числі і тероборонівці, які підписали контракт з ЗСУ.

  2. слід надати пільгу для внутрішньо переміщених осів на проїзд в громадському транспорті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *