Мерія просить «Укрзалізницю» передати свій водопровід місту

12.08.2021 17:46

Сьогодні, 12 серпня, на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради йшлося про реалізацію державної політики у сфері питної води та питного водопостачання, підвищення якості послуг, що надаються населенню.

Варто зауважити, що частину жителів нашого міста питною водою забезпечує «Рівненська дистанція водопостачання» ПАТ «Укрзалізниця». В основному тих, які мешкають у мікрорайоні Ковель-2, – повідомляє міська рада. 

Містяни споживають цю воду за ціною понад 27 гривень за один кубометр. При тому, тариф в управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» у два з половиною рази менший — 11 гривень 46 копійок.

Перший заступник Ковельського міського голови, лучанин Тарас Яковлев вважає це несправедливим. На його думку, на ситуацію можна буде вплинути, коли цю послугу надаватиме міське підприємство.

Ми хочемо забрати повністю усі мережі водопостачання у комунальну власність громади і дати рівні можливості усім ковельчанам – споживати якісну та відносно недорогу воду 

– наголосив він

Тарас Яковлев одразу дав доручення керівникам структурних підрозділів. Зокрема, юридичному відділу та управлінню капітального будівництва і житлово-комунального господарства підготувати лист до керівництва ПАТ «Укрзалізниця» щодо передачі мереж водопостачання у комунальну власність міста. 

Також управління капітального будівництва і житлово-комунального господарства спільно з відділом з питань цивільного захисту та екологічної безпеки повинні організувати роботу щодо здійснення аналізу питної води, якою забезпечують людей два підприємства.

Крім того, на сьогодні кілька будинків на вулицях Чайковського, Косачів, Кониського, Чубинського технічно можливо підключити до міської мережі водопостачання. Для цього необхідні кошти. Пропозиції з цього приводу має надати фінансове управління. 

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.