У Ковелі визначили сім’ї переселенців, які отримають помешкання у будинках на Драгоманова

12.03.2024 о 08:50 · 2 хв читання

У Ковелі виконком на позачерговому засіданні прийняв рішення про видачу ордерів 24 родинам внутрішньо переміщених осіб. Квартири вони отримають у будинках на вулиці Драгоманова. Їх зведено за кошти Євросоюзу у співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО).

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Попередньо це питання розглянула комісія з питань обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання. На її засідання були запрошені переселенці, яким пропонуються помешкання.

Нині на обліку перебуває 105 сімей ВПО. Для визначення пріоритетності у розподілі житла, комісія нараховувала бали кожній родині. Критерії такого оцінювання визначені законодавством.

Першочергово квартири отримають сім’ї, що прибули з окупованих територій, в яких помешкання зруйноване або пошкоджене. Серед них 13 родин військовослужбовців з числа внутрішньо переміщених осіб, які беруть/брали участь у бойових діях. Нову домівку матимуть переселенці, які зазнали повторного переміщення. Родини, в яких є особи з інвалідністю, для зручності житимуть на першому поверсі.

Новоселами стануть сім’ї, які приїхали у Ковель з Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Житло їм надається у тимчасове користування на один рік. Втім, з можливістю продовжити цей термін, якщо не відбудуться зміни у статусі родини або місці проживання.

Як відомо, на позачерговому засіданні виконкому, яке відбулося 7 березня, прийняли ще одне процедурне рішення стосовно двох будинках на вулиці Драгоманова, 17.

Перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев поінформував, що завдяки співпраці з міжнародними донорами, вдалось також вирішити кілька важливих інфраструктурних питань для міста.

У рамках реалізації проєкту будуть виконані роботи з благоустрою вулиці Драгоманова та збудують мережі водопостачання. Це дозволить впорядкувати проїжджу частину дороги та тротуари. Крім того, абонентів залізничого водоканалу – мешканців вулиць Косачів та Драгоманова і частково – Залізничної перепідключити до КП «Ковельводоканал».

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (9)
    1. На сайті міськради у розділі рішень виконкому є перелік виданих ордерів на квартири, але всі прізвища там – приховані.

      1. Ну от же й кажу косоне Іваненчиха. Якщо там все чисто то оприлюдніть інформацію..

  1. Цікаво, чи повернуть на будинок меморіальну табличку, яка була до реконструкції (про історію цього будинку).

  2. Ага, так само як обіцяли незмінювати зовнішній вигляд будівлі. Але думаю душі справжніх українців допоможуть вивчити нарешті українську пєрєсілєнцам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X