У Ковелі влада збільшила тарифи на воду та побутові відходи

14.07.2022 о 16:12 · 4 хв читання

Сьогодні, 14 липня, на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради прийнято рішення встановити з 01 серпня по 31 грудня 2022 року скориговані тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, які надаються управлінням водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал».

Нові тарифи такі:

 • на централізоване водопостачання – 15,08 грн/м³ без ПДВ (було – 12,84 грн);
 • на централізоване водовідведення – 22,19 грн/м³ без ПДВ (було – 18,96 грн).

Також члени виконкому проголосували за нові тарифи на послуги по захороненню твердих побутових відходів та на послуги з поводження з побутовими відходами.

Планово-розрахункова структура на послуги з поводження з побутовими відходами ремонтного житлово-комунального підприємства №1 на 2022 рік (без ПДВ):

Публікація за темою: «Ковельтепло» має намір збільшити тарифи на теплову енергію та послуги

Автором вищевказаних «тарифних» рішень є начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Сергій Дудка.

На сайті Ковельської міської ради про зростання тарифів на воду та побутові відходи повідомлено дуже коротко:

Прийнято рішення з питань тарифної політики, захисту прав дітей, розподілу, обліку і приватизації житла, соціального спрямування, організації пасажирських перевезень

– йдеться у повідомленні

У звіті з засідання виконавчого комітету наголошується на тому, що бюджет Ковельської громади перевиконано, а на виконкомі внесено зміни до головного кошторису.

Про підсумки виконання бюджету громади за перше півріччя 2022 року звітувала начальник фінансового управління Валентина Романчук.

Вона повідомила, що незважаючи на вкрай складну ситуацію, за основними джерелами доходів загального фонду бюджет виконаний на 109,1 відсотка. Додатково залучено коштів в сумі 23 мільйони 570 тисяч гривень.

Приріст власних доходів до відповідного періоду попереднього року становить 16,8 відсотка – майже 41 мільйон.

До спеціального фонду надійшло – 24 мільйони 820 тисяч гривень. Це більше, ніж торік на 11 мільйонів 86 тисяч гривень.

Недоотримано 6 мільйонів акцизного податку з нафтопродуктів, ввезених і вироблених в Україні. Це пов’язано з тим, що на початку війни була введена пільга і знято акциз з продажу пального.

Мешканці громади не спішать сплачувати податок на нерухомість та землю. У першому півріччі отримано лише половину запланованої суми. Втім, ці фінансові зобов’язання необхідно жителям виконати до 1 січня.

Перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев зауважив, що у Ковелі досить хороша ситуація з доходами, але немає виконання – за видатками. Поки в Україні діє воєнний стан, будь-які оплати з місцевих бюджетів на капітальні ремонти призупинені.

Тож наразі фінансові ресурси акумулюються. Після війни це дасть змогу активно розбудовувати нашу громаду

– зазначив Тарас Яковлев

На виконкомі внесли зміни до бюджету на цей рік. Зокрема, за рахунок перевиконання загального фонду бюджету міської територіальної громади направляється субвенція державному бюджету у сумі 3 мільйони гривень. Ці кошти будуть спрямовані на облаштування «фронт-офісу» та «зеленої кімнати» у Ковельському районному управлінні поліції ГУ НП у Волинській області.

Попередньо гроші були передбачені у Програмі профілактики правопорушень і злочинів на 2022-2024 роки. Тож вони перейдуть і поповнять резервний фонд громади. Він становитиме понад 6 мільйонів гривень.

Решта змін у бюджеті стосуються внутрішнього перерозподілу. 2 мільйони виділено на реконструкцію котельні на вулиці Володимирській, 85 з встановленням твердопаливного котла 1,5 мВт.

Публікація за темою: У Ковелі на реконструкцію котельні з міського бюджету мають виділити 2 млн гривень

Враховуючи, що з 20 січня на 40 відсотків зросла вартість проїзду у міському транспорті, майже на 2 мільйони 600 тисяч збільшується обсяг компенсації підприємцям, які здійснюють пільгові перевезення.

На облаштування укриттів (підвальних приміщень) у закладах освіти буде спрямовано 2 мільйони 344 тисячі гривень.

Перерахують Ковельському МТМО 50 тисяч гривень на зубопротезування учасників АТО.

85 тисяч додатково виділяється на утримання пожежно-рятувального підрозділу місцевої пожежної охорони у селі Доротище.

Передбачили 5 мільйонів гривень на реконструкцію повітродувної станції каналізаційних очисних споруд Управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал».

На виконкомі підтримали рішення про розробку нової схеми організації дорожнього руху на трьох проблемних перехрестях Ковеля:

 • Ярослава Мудрого – Сагайдачного – Фестивальна – Сергія Тимошенка;
 • Богдана Хмельницького – Фестивальна;
 • Ярослава Мудрого – Брестська – Володимира Кияна.

Доповнено перелік адміністративних послуг, які надає ЦНАП. Це:

 • видача, анулювання, переоформлення дозволу (ордеру) на порушення об’єктів благоустрою;
 • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
 • реєстрація місця проживання (перебування) з одночасним зняттям із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування);
 • зняття особи із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) за заявою власника житла.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
 1. Рибачок зі своїми маріонєтками в черговий раз дурить людей, де всі втрати води використання води неза призначенням і лєві врізки повинні оплатити прості люди. Да і машини хазяїна води повинні бути заправлені повні баки.

 2. Кабмін заборонив підвищувати тарифи на ЖКП на час війни, а Яковлєв поклав на Кабмін. Для чого ми годуємо правоохоронців на наші податки?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X