У Ковелі міська влада планує з 1 січня збільшити тарифи на водопостачання

03.10.2022 10:54
УВКГ «Ковельводоканал»

У Ковелі з 1 січня 2023 року зростуть тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, які надаються управлінням водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал».

Про це йдеться у проєкті рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради, який подав 29 вересня його автор – начальник відділу житлово-комунального господарства управління КБ та ЖКГ Олександр Кіндер.

Нагадаємо, тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення виконком востаннє затвердив три місяці тому – 14 липня.

Згідно проєкту, тарифи мають бути такими:

 • на централізоване водопостачання – 16,55 грн./м³, без ПДВ (на даний час – 15,08 грн);
 • на централізоване водовідведення – 24,70 грн./м³, без ПДВ (на даний час – 22,19 грн).

Рішення набуде чинності з 01 січня 2023 року. Тарифи встановлюються на період до 31 грудня 2023 року з можливістю їх коригування протягом строку дії. А попереднє рішення виконавчого комітету від 14.07.2022 року №214 втратить чинність.

Контроль за виконанням рішення щодо тарифів має здійснювати перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

 1. У Ковелі Яковлєв планує з 1 січня збільшити тарифи на водопостачання

 2. А як же наказ президента про мораторій на підняття цін? Чи Ковель це не Україна? Чи в Ковелі позапланове підвищення зарплат та пенсій?

 3. Рибачок, чума безпросвітня, ще не повернув гроші люди за каналізаційні лічильники, впевнений намахує людей, раніше при сприянні Олега Кіндера, а тепер Яковлева і Олександра Кіндера.

 4. Напевно треба не підвищити тарифи а посадити Кіндера,Рибачка,Бойка на нашу пенсію 2300 от нехай проживуть за такі гроші і заплатять за комуналку ,а то вже позажиралисьі з людей тянуть останнє ,а коли заборгованість то тягають по судах без попереджень.І суди теж навіть людей не викликають,а присуджують дають ще заробити виконавчій службі.Стид і срам.Чому мер міста не звертає на це уваги напевно вони заодно.Щож їм все дозволено роблять що хочуть.Навіть не звертають уваги на те що президент заборонив піднімати тарифи до закінчення війни і шість місяців після війни.Кому війна кому мати рідна.

 5. А може прийшов час замінити Рибачка разом з Бойком та всіх керівників комунальних підприємств???

 6. Скільки можна піднімати ?підняли з 1.08 на 60 грн водопостачання і водовідведення де межа? Ну звичайно хто має зарплату по 4.8 млн гривень по 50/100 тис то їм капля в річці а хто на мін з/п пенсії чи вже брати вила і перемолоти всіх

 7. У нас мараторій тільки на газ і теплопостачання згідно Постанови Кабміну. Ось і наша місцева влада цим користується. Їй плювати, що люди в даний час просто виживають.Здирають останні труси. Скоро повідомлять про підняття тарифів на електропостачання. Ото заживемо! Можновладці реагують тільки на сльози Бойка, Рибачка ……Їм і їх підприємствам просто нестерпно виживати. А хто відреагує на сльози інших мешканців громади?

 8. А як ви можете без підняття тарифів утримувати цілу армію дармоїдів? Приклад вам ЖЕК. З приходом в ЖЕК Пініса значно пось підприємство партійними функціонерами з Сили і Честі( Безсилля і Безчестя). Позаймали посади де нічого не треба робити і доять той бідний ЖЕК. А зарплату де взяти неробам? тільки підвищенням тарифів. так само і в водоканалі. Якщо переглянути всі посади і скорегувати штатний розклад, то тарифи піднімати не прийдеться, а ще й зменшити можна буде. КОВЕЛЬЧАНИ, НЕ ВІДДАВАЙТЕ СВОЇ ГРОШІ ДАРМОЇДАМ І НЕРОБАМ!!!!!!

 9. Давайте президенту напишемо!!! То вже пора міри приймати!!! Скільки терпіти цих гнид? Ви що Росіяни? Ковельчани не мовчіть!!! Коментарі нічого не дадуть!!

 10. перше, що треба зробити, це прибрати пінісовську шоблу з ЖЕКу. Повлаштовували своїх донь бездарів, ще якихось сумнівниз партійців. Це що?

 11. В нас тут в Ковелі, до-речі, тариф на холодну воду вищий як у Луцьку і навіть як у Львові.. це що таке? В нас такі хороші зарплати чи так багато робочих місць з хорошими зарплатами?

   1. А все тому, що ми платимо за себе і за того блатного парня, який за часів Тищука нелелально підключився до водопостачання і до сих пір не платить ні копійки. Відключити всіх паразитів, а їх дуже багато – і тарифи різко впадуть.

 12. Шановні Ковельчани вже з 1.08.22 вода коштує 18.10 а каналізація 26.63.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *