Міська влада витратить 11,4 мільйона гривень на стримування ціни на воду для населення

26.01.2024 о 09:37 · 2 хв читання

Щоб не збільшувати для ковельчан вартість водопостачання та водовідведення, місцева влада буде у 2024 році відшкодовувати різницю в тарифах на ці послуги з міського бюджету.

Про це повідомив міський голова Ігор Чайка, посилаючись на відповідне рішення, яке прийняла вчора Ковельська міська рада.

За його словами, наразі склалася ситуація, коли «Ковельводоканал» надає населенню послуги за цінами, нижчими за економічно обґрунтовані. Адже зросла вартість електроенергії, палива, мінімальної зарплати. Це призводить до збитків та погіршення фінансового стану цього комунального підприємства. Може статися ситуація, коли підприємство не зможе продовжувати належним чином надавати послуги.

Як каже мер міста, допускати збитковість «Ковельводоканалу» влада не може у будь-якому випадку. Це жорстко контролюють державні органи, хоч і не пропонують ефективних рішень.

Тож зараз маємо два шляхи: або міська рада затверджує нові тарифи для «Ковельводоканалу» і населення починає платити за воду більше, або відшкодовуємо різницю між фактичними витратами та нарахуваннями за надані послуги відповідно до чинних тарифів.

Ми вирішили поки піти другим шляхом і затвердили Програму відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення на 2024 рік комунальному підприємству «Ковельводоканал».

Ціна питання для бюджету на рік – майже 11,4 мільйона гривень.

Як сказали мої колеги-депутати, рішення – складне і неоднозначне, але маємо думати найперше про ковельчан

– зазначає Ігор Чайка
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (12)
 1. для чого це людям вкидувати! це все має робити водоканал через пдв! ви тупо грабуєте людей одним податком нерахуючи вже інші! коли це все має іти на розбудову водоканалу з якогось хуя воно іде в хату підарасу! єбать ваші діти відповідатимуть за ваші гріхи! самі так зробили!

 2. а жек і пініс з його прикриттям! ну твоі отроки розказують про те як ти крадеш а ти виниш людей в тому що вони тебе кормлять сплачуюючи і користуючись своїм по праву майном! а щоб розвинутись і відкрити неприбуткову структуру так пані чайка зажме у цнапі! банда!!!

 3. А може варто для початку посадити кримінального злочинця Рибачка??? Скільки він ще безконтрольно красти збирається??? Дивись і тарифи водоканалу вирівняються.

 4. 11 400 000 грн👀
  За воду водоканалу👀
  А в кого нецентралізоване водопостачання відшкодування буде?

 5. Ви дограєтесь хлопчики.Вам ще мало?перестали класти бруківку тепер будете платити за нас за воду?Може ще й за газ заплатите?Чайка,прикрашай чудити разом тому що ви вже “ЗАЇБАЛИ”

 6. Може збиремось?Нехай чайка розкаже нам особисто про цей план відмивання грошей.

  1. Хто збереться? В кого централізоване водопостачання і водовідведення)
   Вони прочитають новину і зрадіють, що за них так піклуються)

 7. Піднімаємо тарифи на голому місці. Стримуємо ріст ціни за рахунок бюджету.
  Всі хором, з радістю на обличчях: “Хай живе чорна бухгалтерія!”

 8. А яка якість води: смердюча і завеликим осадом. Невже ніхто не бачить ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X