У Ковелі виконком одноголосно вирішив з 1 січня збільшити тарифи на водопостачання

13.12.2022 о 14:54 · 1 хв читання

У Ковелі з 1 січня 2023 року зростуть тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, які надаються управлінням водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал».

Відповідне рішення одноголосно прийняли на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради, яке відбулося 8 грудня. Автором документу є начальник відділу житлово-комунального господарства управління КБ та ЖКГ Олександр Кіндер.

Нагадаємо, тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення виконком востаннє затвердив п’ять місяців тому – 14 липня.

Згідно рішення, яке набуде чинності з 1 січня 2023 року, тарифи встановлені такі:

 • на централізоване водопостачання – 16,55 грн./м³, без ПДВ (на даний час – 15,08 грн);
 • на централізоване водовідведення – 24,70 грн./м³, без ПДВ (на даний час – 22,19 грн).

Тарифи встановлюються на період до 31 грудня 2023 року з можливістю їх коригування протягом строку дії.

Контроль за виконанням рішення щодо тарифів має здійснювати перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (65)
 1. У Ковелі виконком одноголосно вирішив порушити заборону на збільшення тарифів на комунальні послуги під час війни.
  “Слава” всім члєнам міськвиконкому, нашим “вірним” слугам!

  1. Потрібно щоб німці забрали свою допомогу та обладнання та генератори назад, краще нехай знищать ніж ним дістанеться, всерівно жителі платять за все, то і обладнання не нужне

 2. Безмозгла отара,йде війна,немає роботи ,немає зарплати,ви чим кращі за “рашу”??? Якщо щось люди просять,то сразу відповідь йде війна,то може людям не сплачувати комуналок зовсім,задолбали!! ,

 3. А якщо люди вирішать весь той виконком на передову відправити???! Сволочі вони скрізь сволочі

 4. Збільшувати тарифи під час війни -це злочин перед людьми. Якщо діючі тарифи не покривають витрат закладіть в бюджеті кошти для відшкодування збитків водоканалу, а не перекладайте на плечі людей.Зменшіть нарахування премій чиновникам-і кошти в бюджеті на дані цілі будуть.

 5. Збільшують тарифи, можливо Рибачку уже знову нехває грошей на якісь блага ?

  1. Скоти ви! Вже за тепло подвійну оплату берете, ще й воду хочете? Наволоч!!!!!!

 6. просто подивіться на їхні зажрані морди у всіх цих членів… ось і відповідь на багато питань..!

 7. Хай це буде останнє, що ви зробите у своєму паскудному існуванні….

 8. А вся комуналка жителів міста Ковеля давно вже сплачена, те, що Ви усі називаєте “комуналкою” – благодійні внески на приватні рахунки приватних компаній, і у міський бюджет вони не йдуть – ні копійочки! Субвенціями із держбюджету усе сплачено за Вас, Вас просто 30 років обманювали. Якщо мені не вірите, то перевірте державні субвенції на місто Ковель – приємно будете здивовані. До того ж усі комунальні підприємства міста приватні…

 9. Хто відповідає за розчищення доріг від снігу? З електроенергією розібралися, на воду ціну підіймаємо- це зрозуміло. Яка сво….візьме відповідальність за дороги? Є сміливі,агов?

 10. Якщо не вкладаєтесь у витрати проводьте оптимізацію а то сидите один на одному і ще з захмарною зарплатою перейдіть всі 6700 тоді і вартість послуг не треба підвищувати це як де прорве то їх стоїть 15 чол а один ну три людини працює а решта стоїть дивиться

 11. В нас найдорожчі ціни на водопостачання в Україні !
  Щоб ще зробити?
  Підняти ціни ще вище!!!Єхуу!!!
  Оплески йолопам!

 12. Не розумію…на теперішній час вода у нас коштує 18.10грн. за куб, а водовідведення 26.63грн., де вони взяли такі тарифи?

  1. До новозаявлених додайте 20%ПДВ І буде нове щастя 19,86 вода і 29,64 водовідведення.

 13. Не вельми шановні депутати. З 1 серпня 2022 року тарифи уже становлять водопостачання 18.100 гра. а водовідведення 26.600 грн. за 1 метр кубічний.Це як називається?

 14. Якби вони отримували мінімальну зарплату,або взагалі лишилися без роботи ,тогді не думалиб про підняття тарифів . Потрібно виходити на мітинг. Скільки будуть з нас знущатися . Набивати свої кишені, в той час коли в країні війна.

 15. Ви виблядки кончані! Коли ви вже подавитесь…скільки можна людей обдирати…ви дограєтесь!!! Кіндер, чмо клапаухе тобі ще блядь мало???

 16. На скільки я пам’ятаю ще з літа вода подорощала!!!!! І на хвилиночку без попередження!!!
  Ви думаєте що всі мають зарплати такі як ви?!?!?!?

 17. Перед тим як збільшити плату доведіть свої мережі до належного рівня с зелена вул ковельська колодязь років з п’ять доводять до ладу але коли приїжають закривати воду завжди плачуть що вентель зломаний колодязь відсутній на центральному водогоні

 18. Нехай виконком одноголосно вирішить врізати собі заробітню плату до мінімалки як в більшості Ковельчан. А то як щось трапиться то спригують одне на одного…а робити, ремонтувати нікому….

 19. Відробляють премію на день великого свята дня самоврядування Чайка виплатив 1500000 грн. Бюджетних коштів усій міськраді .треба ж трудягам відсвяткувати під час війни. А тепер через тарифи з нас забере

  1. щоб мали нашим ковельським воїнам щось купити то вони до зарплати ще й премію собі виплатили. бо бідні. думаю там бідні не сидять однозначно.

   1. Та кажу однієї ракети туди мало, по їх домівкам ще траба ракети, відкриваймо збір та координуємо )))

 20. Як вирішить яша, так і буде. А як він вирішить, не важко здогадатись…

 21. Женіть Кіндера подалі… Це ще той хапуга і всю його бютівську команду….

 22. Пане Чайка ви як мер відповідаєте за комунальні служби.Невже вам не соромнопід час війни піднімати тарифи ,а як же бути з забороною президента на підняття тарифів під час війни .Мені як громадянину України сороиноза вас і за тих хто так чинить.Напевно було б правильно щоб ви отримували таку зарплату 2300 як ми отримуємо пенсію за 40 відпрацьованих років то ви б так не поступали, схаменіться ,не чиніть зла людям їм і так тяжко.Ви маєте роботу,зарплати а багато людей не мають нічого,не доводьте людей до крайностей.Вже не довго залишилось скоро вибори задумайтесь чи виберуть люди вас чи ні.Якщо ви будете проти люддей люди вас більше не виберуть,подумайте добре адже люди вам повірили.

  1. Позакривайте роти ! В країні війна , а вони скиглять . Платіть скільки сказано вам , бо не на часі . Самі ж нас вибрали і чомусь недовольні .

   1. Мудак членський дивись бо тобі скоро люди так закриють що не буде чим дихати,а крадені гроші в гроб не забереш

 23. О як всі розкукурікались, так ви ж самі голосували ща цих «виб…юдків» які зараз і піднімають вам тарифи, так чого стогнемо шановні, щось не подобається, зібрались і дружну до міськ ради давати пі…ди чайці і кіндеру але шось мені здається там жодного з вас панове не буде… терпіть далі…

 24. Що буде, якщо платити стільки як платив минулого місяця, а то і меньше? Бо реально з грошима проблеми зараз

 25. Що хотіли, те і отримали. Коли голосували треба було головою думати, а не одним місцем…

 26. Чого ви скиглите? Ви не уявляєте як тяжко сидіти в теплому кабінеті зі світлом й папірці перекладати з розумним єблом за 25000 грн. В місяць. Ще цей мер жлоб премію на Велике свято день самоврядування (мені пох війна в мене свято) дав усього 10000 грн.(попередник давав по 15000 грн.), Нашим героїчним кабінетним воїнам на день захисника взагалі нічого не дав. Як святкувати їх? А ви тута скиглите то тарифи Вам підняли то дороги не почистили то світла не має. Да пох нам Ваші проблеми в нас тута свято було а грошей жлоб мер мало дав.

 27. Всі збираємося і даємо ПИЗДЮЛІН ним. Мароторій ввели а ковельськім підорасам похуй стріляти нахуй них

  1. А чому чайка і Компанія показуху з розчищення снігу цього року не робили)))?

 28. За що платити більше? Вода вонюча на сільмаші,чому водовідведення майже вдвічі дорожче? Куб використав,куб вилив.а совість тю- тю.трутні довбані,.економіку підіймайте,що немає в державі в війну роботи,чи чекаєте на років щоб злиняти за бугор?не дратуйте людей,біда буде.

 29. За що платити більше? Вода вонюча на сільмаші,чому водовідведення майже вдвічі дорожче? Куб використав,куб вилив.а совість тю- тю.трутні довбані,.економіку підіймайте,що немає в державі в війну роботи,чи чекаєте на років щоб злиняти за бугор?не дратуйте людей,біда буде.

 30. Майже 50 грн.куб води?!!Так не можна ж під час війни піднімати тарифи. Це Ковеля не стосується?Літом підняли,зараз знову хочуть.Кожен квартал може будуть піднімати?А в людей що кожен квартал піднімають зарплату чи пенсію на 10%?Що це за видумки нашої влади місцевої?

 31. Треба подавати адміністративний позов про скасування рішення про підвищення тарифів.

 32. Киньте ракету будь ласка, туди, так хоч ясно буде, з якої причини збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X