МТМО планує у 2023 році отримати надходжень у сумі понад 343 млн грн

11.11.2022 15:24

Учора, 10 листопада, виконавчий комітет Ковельської міської ради на своєму засіданні затвердив фінансовий план Ковельського МТМО на 2023 рік.

Документ представив генеральний директор медичного об’єднання, кандидат медичних наук, член виконкому, лучанин Валентин Вітер.

Як сьогодні повідомляє Ковельська міська рада, він зазначив, що МТМО планує у 2023 році отримати надходжень у сумі 343 мільйони 256 тисяч гривень. Це кошти Національної служби здоров’я, місцевих бюджетів, від надання платних послуг та інших операційних заходів.

Загалом на черговому засіданні виконкому розглянуто 30 питань порядку денного. Про підсумки виконання бюджету громади за дев’ять місяців 2022 року звітувала начальник фінансового управління Валентина Романчук.

Вона зазначила, що за основними джерелами доходів загального фонду бюджет виконаний на 108,7 відсотка. Додатково залучено коштів у сумі 34 мільйони 829 тисяч гривень. До спеціального фонду зараховано 38 мільйонів 695 тисяч гривень (111,7%).

Приріст власних доходів до відповідного періоду попереднього року становить 15,6 відсотка – 86 мільйонів 579 тисяч гривень. Зокрема, власні надходження загального фонду збільшились на 65 мільйонів 567 тисяч (17,7%), спеціального – вдвічі, на 19 мільйонів 799 тисяч та офіційні трансферти – на 1 мільйон 212 тисяч.

Головна фінансистка Ковеля наголосила, що місто значні суми спрямовує на оборону. На сьогодні це понад 18 мільйонів гривень. Близько 20 мільйонів передбачено на придбання генераторів для комунальних підприємств «Ковельтепло» та «Ковельводоканал».

Кошти бюджету Ковельської громади — 34 мільйони гривень, будуть спрямовані на оплату енергоносіїв, роботу військово-лікарської комісії у військкоматі та на заходи, передбачені Програмою фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Ковельське МТМО на 2022-2024 роки.

Прийнято рішення про підготовку документації про встановлення в районі перехрестя вулиць Грушевського-Винниченка пристрою примусового зниження швидкості транспорту.

Інформацію про співпрацю з містами-партнерами у 2022 році; про роботу відділу обліку, розподілу та приватизації житла; про виконання місцевого плану основних заходів цивільного захисту територіальної громади у 2022 році взято до уваги.

На засіданні схвалено рішення з питань захисту прав дітей; розподілу, обліку та приватизації житла; містобудування та архітектури; соціального спрямування.

Публікація за темою: Виконком міської ради надав квартиру обвинуваченому, якого затримали на хабарі

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *