У Ковелі ремонтують дороги і чотири прибудинкових території

14.09.2021 18:39

У Ковелі ведеться капітальний ремонт дороги на провулку Шевченка. Частину коштів на це місто отримало з державного бюджету — 5 мільйонів гривень, 2 мільйони 630 тисяч буде спрямовано з бюджету громади.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

На умовах співфінансування (3,5 млн — державний бюджет, 4,5 млн бюджет громади) відремонтують вулицю Заводську (від будинку №9 до перехрестя з вулицею Тараса Боровця). 

Публікація за темою: Дорогу не можна залатати, бо нема свого асфальтного заводу, – начальник

Підрядні організації зараз працюють і на чотирьох прибудинкових територіях. Це – Незалежності 80 – Вербицького, 2; Смірнова, 14а; Володимира Кияна, 47, 49; 40 років Перемоги, 13. 

За трьома першими адресами здійснюють заміну мереж, на вулиці 40 років Перемоги розпочали вкладати бруківку.

Практично завершені роботи у дворі на вул. Театральна, 28 – Мічуріна, 4 – Сагайдачного, 6. Там облаштовані нові доріжки, тротуари, стоянки для автомобілів.

Міський голова Ігор Чайка розповідає:

Люди просять, аби їм привезли землю для клумб. Ми пообіцяли це зробити, а вони уже самотужки займуться їх впорядкуванням. Дитячий майданчик тут теж ще плануємо встановити

Незабаром мають розпочатись ремонт на ще одній прибудинковій території – Міцкевича, 3. У нинішньому році до переліку робіт також включено благоустрій тротуарів на вулиці Незалежності — в районі універмагу та стоматполіклініки, на відрізках від вул. Олени Пчілки до вул. Івасюка та від вуд. Шевченка до вул. Пирогова.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. особливо ахуєнно відремонтували двір по Грушевського 7. Спасибі тобі наш владика мер.

    1. Суща правда. Такої жахливої дороги,мабуть, ннмає. А цепід самими вікнами міськох ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.