У Ковелі відремонтують двір багатоповерхівки на вулиці Шевченка

07.05.2021 16:18

Ковельський міський голова Ігор Чайка зі своїм першим заступником, мешканцем Луцька Тарасом Яковлевим поспілкувалися з мешканцями будинку №9, що на вулиці Шевченка. У їх дворі цьогоріч планують здійснити реконструкцію. Такі зустрічі уже стали традиційними у Ковелі.

Ігор Чайка каже, що у нинішньому році буде зроблено акцент на облаштуванні прибудинкових територій. Він це обіцяв людям ще напередодні виборів і свого слова дотримує, – повідомляє Ковельська міська рада.

Для міської влади важливо почути думку людей, ваші побажання, адже вам тут жити і користуватися цією територією

– наголосив на початку зустрічі Ігор Чайка

Відбулась досить жвава дискусія, після того як було представлено проєкт.

Зокрема, там планують замінити мережі господарсько-фекальної каналізації, влаштувати тротуар, проїзд буде одностороннім.

Люди попросили не збільшувати кількість паркувальних місць, а залишити у межах існуючих. Вони хочуть, щоб було більше території для зелених насаджень. Подбають тут і про дитячий майданчик.

Тож директору приватного підприємства «Ковелькомунпроєкт» Віктору Дубині керівники міста доручили внести зміни у проєкт, які були запропоновані у ході розмови.

Як вже повідомлялося раніше, цього року будуть зроблені ремонти прибудинкових територій за адресами: Чайковського, 9; Шевченка, 9; Заводська, 3; Театральна, 32; Володимира Кияна, 47, 49; Міцкевича, 3; Смірнова, 14а; 40 років Перемоги, 13; Незалежності, 80 – Вербицького, 2; Театральна, 28 – Мічуріна.

Публікація за темою: Чотири двори у Ковелі відремонтують за 10 млн грн

Фото: Ковельська міська рада

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.