У Ковелі на Брестській та Володимира Кияна почався ремонт

31.03.2021 о 16:30 · 2 хв читання

У Ковелі розпочали поточний ремонт доріг.

Сьогодні, 31 березня, бригада ТОВ «Ідея» працює на вулицях Брестській та Володимира Кияна, – повідомляє Ковельська міська рада.

Рішенням виконкому (шляхом опитування) затверджено перелік 15 вулиць, де найближчим часом проведуть такі роботи: Незалежності, Грушевського, Міцкевича, Театральна, Брестська, Сагайдачного, Ольжича, Фестивальна, Володимира Кияна, Ветеранів, Модеста Левицького, Заводська, Драгоманова, Василя Стуса, бульвар Лесі Українки (Привокзальна площа).

Також у нинішньому році капітально буде відремонтовано дорогу на вулиці Заводській, провулку Тараса Боровця, продовжено реконструкцію вулиці Відродження. Як вже повідомлялося раніше, значний фінансовий ресурс буде спрямовано на оновлення прибудинкових територій: Чайковського, 9 – Чубинського, 23, Шевченка, 9, Заводська, 3, Театральна, 32 – Сагайдачного, 15 – бульвар Лесі Українки, 31, 33, 35, Володимира Кияна, 47, 49, Міцкевича, 3, Смірнова, 14а, 40 років Перемоги, 13, Незалежності 80 – Вербицького, 2.

Цьогоріч до переліку також включено ремонт тротуарів на вулиці Незалежності – в районі універмагу та стоматполіклініки, на відрізках від вул. Олени Пчілки до вул. Івасюка та від вул. Шевченка до вул. Пирогова.

Об’єм робіт досить значний. Втім, підготовчі моменти уже великою мірою проведені. Маємо на певні об’єкти проєктно-кошторисну документацію. Тож дуже скоро будівельні бригади запрацюють у різних мікрорайонах міста. Найперше приступаємо до поточного ремонту доріг

– говорить перший заступник міського голови Тарас Яковлев

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X