У Ковелі приступили до ремонту трьох дворів, на черзі – інші

11.06.2021 о 12:16 · 2 хв читання

У Ковелі розпочали ремонт прибудинкових територій на вулицях Театральна, 28; Мічуріна, 4; Сагайдачного, 6. Загалом з міського бюджету на роботи буде спрямовано майже 3 мільйони гривень.

Міський голова Ігор Чайка та його перший заступник Тарас Яковлев оглянули хід робіт та поспілкувались з мешканцями багатоповерхівок, – повідомляє Ковельська міська рада.

Керівники міста розповіли, що у проєкті передбачено водовідведення. Тож після ремонту проблема із «великою водою», особливо після дощів, має для них відійти у минуле.

Зважаючи на прохання людей, залишать і більшу частину зелених насаджень, які планували знести. Загалом роботи будуть виконані згідно проєкту із врахуванням побажань людей.

Як ми повідомляли, цьогоріч у Ковелі планують відремонтувати прибудинкові території за адресами: Чайковського, 9 – Чубинського, 23; Шевченка, 9; Заводська, 3 – Відродження, 4; Театральна, 32 – Сагайдачного, 15 – бульвар Лесі Українки, 31, 33, 35; Володимира Кияна, 47, 49; Міцкевича, 3; Смірнова, 14а; 40 років Перемоги, 13; Незалежності, 80 – Вербицького, 2.

Ігор Чайка, Тарас Яковлев та секретар міської ради Оксана Багнова учора зустрілись з мешканцями багатоповерхівок на вулицях Чайковського, 9 – Чубинського, 23 та Заводській, 3 — Відродження, 4.

У ході розмови обговорили майбутні зміни. Міський голова вкотре наголосив, що перед оголошенням тендеру важливо остаточно погодити з людьми проєкт реконструкції, почути їх думку.

Зокрема, на Заводській, 3 — Відродження, 4 мають у кілька разів збільшити кількість паркувальних місць, розширити проїжджу частину, облаштувати дитячий майданчик.

Змінить своє «обличчя» і двір на Чайковського, 9 – Чубинського, 23. Там теж досягли компромісу в окремих питаннях.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X