На території Дубівської сільської громади благоустрій зробили за кошти міста Ковеля

16.09.2022 11:34

У серпні цього року «Ковель media» повідомляв про зустріч чиновників з жителями багатоповерхівки, що на вулиці Володимира Кияна, 84 у Ковелі, які були вкрай стурбовані станом під’їзної дороги до свого будинку. Люди бідкалися, що за тридцять років жодні управлінці так і не навели тут лад.

Місцеві жителі неодноразово зверталися до ковельської міської влади, але у відповідь чують одне й те саме, що дана територія належить Дубівській сільській громаді.

Дивіться, ну це ж не наша земля

– відповів мешканцям на тій зустрічі міський голова Ігор Чайка

Сільський голова Роман Троцюк підтвердив, що земля навколишня – Дубівської громади. Втім, ситуація тут, за його словами, не настільки критична.

Тепер ситуацію виправили, – повідомляє Ковельська міська рада.

У ході реконструкції котельні на вулиці Володимира Кияна, 82 виникла ідея: провести благоустрій території не тільки біля котельні, але й біля будинку №82, що зовсім поряд. Спільно з керівником підприємства ПТМ «Ковельтепло» ми прийняли таке рішення. Незважаючи, що це околиця міста, вона теж має бути впорядкована 

– під час нової зустрічі з жителями розповів Ігор Чайка

Люди втішені змінами, врешті і у них стало комфортніше. Особливо радіють діти, які тепер можуть ганяти на роликах, велосипедах.

Дуже дякуємо нашому мерові, бо якби не він, то цього б не було. Ми аж не віримо, що нас почули

– говорить місцева активістка Лідія Василюк

Поряд з будинком полагодили і сходи, які ведуть до магазину, зупинки. Про це теж просили мешканці.

На жаль, зараз не можемо собі дозволити масштабних проєктів. Та найважливіше, що місто, незважаючи ні на що, змінюється, стає кращим і зручнішим для проживання. Приємно, що люди це помічають

– додає Ігор Чайка

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. Цікаво. А коли ж по Сагайдачного 15 у дворі зроблять нормальну дорогу? Вже скільки років там проживаю і стан просто жахливий

  2. А на Незалежності двори і будинки ще старіші.
    Місто Дерибанили і Дерибанять.

  3. Добре бути щедрим за бюджетні гроші. Невже в Ковельській Громаді усі двори і вулиці поасфальтовані?

  4. це ще у нас така щедра партія “Сила і честь”( слабкість і безчестя- буде правильніше). Ті теж бігають фотографуються біля лавочок, які побудовані за державний кошт. Доречі фотограф працює в ЖЕКу і далеко не на посаді фотографа і отримує за це чималу зарплату. Вгадайте хто фотограф?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.