Дубівська громада долає хаос з нумерацією будинків, які місто вважає своїми

09.04.2023 о 12:19 · 5 хв читання

Ще до недавнього часу жителі частини вулиці Володимира Кияна (колишня Ватутіна) думали, що проживають у місті Ковелі, а виявилося, що насправді – у селі Вербка.

Про це пишуть «Ковель media» мешканці будинку у Вербці, які випадково дізнаються, що їхню вулицю було перейменовано, а будинок, який був на вулиці Ватутіна, «перемістився» на провулок Шкільний в селі Вербка Дубівської громади. Але історія лише почала набирати оберти. Отримавши рішення виконавчого комітету Дубівської сільської ради, жителі дізналися, що будинки, які розташовані на Володимира Кияна (Ватутіна) від будинку №61-А і до кінця вулиці уже давно відносяться до Вербки. Для жителів цього мікрорайону така новина стала шокуючою, адже в усіх документах було вказано, що це – місто Ковель.

Мешканці звернулися до голови Дубівської громади Романа Троцюка за роз’ясненням ситуації.

Шановні жителі колишніх вулиць Ватутіна та частини вулиці Володимира Кияна, як ви собі думали, а насправді Ватутіна та провулків Ватутіна. Ваші вулиці та провулки перейменовані відповідно до закону про декомунізацію. Територія Дубівської громади, а саме села Вербка розпочинається з правої сторони (в напрямку руху до Бахова) з нового магазину, який торгує рибою (перед поворотом на хлібокомбінат). Всі багатоквартирні будинки з правого боку знаходяться в селі Вербка.

На території Дубівської громади ніколи не було вулиці Володимира Кияна. На жаль, попередня влада міста ввела вас в оману, змінивши назву вулиці на території нашої громади на Кияна. Не можу зрозуміти, яким законом керувалися та чому перевищили свої повноваження.

Разом зі зміною назви вулиці було змінено нумерацію будинків, які були пронумеровані в хаотичному порядку. Кожна вулиця повинна розпочинати свою нумерацію з початку, а не бути продовженням нумерації іншої вулиці, а тим більше вулиці з іншого населеного пункту та ще й населеного пункту іншої громади.

Я прошу вибачення за тимчасові незручності зі зміною вулиці та нумерації будинків. Це зроблено для подолання створеного раніше хаосу з нумерацією та приведенню нумерації до норм, згідно чинного законодавства. Незабаром на всі багатоквартирні будинки даного масиву будуть виготовлено адресні таблички та встановлені на ваші будинки

– написав Роман Троцюк

Ознайомитися з назвою вулиці після зміни та нумерацією будинку можна на офіційному сайті сільської громади.

Вулицю Ватутіна в селі Вербка було перейменовано на вулицю Шкільну рішенням Дубівської сільської ради 8 грудня 2022 року.

За словами Романа Троцюка, вони поступово будуть виправляти раніше зроблені помилки та приводити все до ладу.

На запитання: «Чи знає очільник Ковеля про цю ситуацію?» сільський голова дав ствердну відповідь.

Ігор Леонтійович (міський голова Ігор Чайка – ред.) знає, що це – територія Дубівської громади. Зміна адрес жителів – це питання часу. В багатьох будинках є вже люди прописані в селі Вербка. Якщо виникають питання з нерухомістю, то відразу проходить зміна адреси. Колись не було прив’язки до місцевості, тому в багатьох людей адреса прописки – місто Ковель. На даний час працюють бази даних. Тому прописатися в місті Ковелі в будинку, який стоїть на території села Вербка, неможливо. Рано чи пізно це необхідно було зробити. Зміна назви вулиці прискорила цей процес. Будемо вирішувати проблеми разом. Зупинку замінимо на сучасну. Сходи замінимо на нові та надійні

– пообіцяв Роман Троцюк

Один із мешканців поцікавився, коли сам сільський голова дізнався, що ці будинки належать селу, а не місту.

Що будинки знаходяться в селі Вербка я знав ще в 2017 році. Олег Кіндер неодноразово присилав делегацію до нас, щоб віддати будинки. Я намагався підштовхнути міську владу зробити технічну документацію на ваші будинки, а тоді змінити адреси. Це дало би вам легше зробити ОСББ. РЖКП №2 брало землю біля будинків у користування в Дубівській громаді, щоб мати можливість обслуговувати прибудинкову територію. Після ліквідації РЖКП №2 договори на користування землею розірвані

– пояснив Роман Троцюк

Тобто зі слів очільника Дубівської громади, керівники міста, минулі та нинішній, знали про це, але ретельно приховували від мешканців. А найбільший парадокс в тому, що Ковельська міська рада перейменувала вулицю Ватутіна у селі Вербка іншої територіальної громади

– зазначають жителі Вербки

Нагадаємо, рішенням Ковельської міської ради від 24 листопада 2016 року вулиця Ватутіна перейменована на честь ковельчанина Володимира Кияна (1981-2015), командира мінометної роти 80-ї бригади, який героїчно загинув, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

До речі, в 2020 році «Ковель media» повідомляв, що сотні громадян внесені у списки виборців міста Ковеля і будуть брати участь у виборах міського голови та депутатів міської ради, хоча це є грубим порушенням законодавства, бо вони проживають на території села Вербка і зобов’язані бути виборцями Дубівської сільської ради. Однак політики різних рівнів на це офіційно не відреагували.

Публікація за темою: Через виборців з околиць Ковеля можна оскаржити місцеві вибори

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (31)
 1. Інтересно получається. Ще з 17 року і Ковельська, і Дубівська влада знали про проблему. Знали, що тисячі виборців голосували незаконно. Чому ніхто не поніс відповідальності.

   1. То все безека чудив, земельку з дозволами на будівництво роздвав великодушно, за красиві очі…

  1. Порібно признати вибори не дійсними й назначити нові в Ковелі та Дубівській с/р. Але хто цим буде займатися? Косцьовят якщо!

 2. Стовідсотково має буди поставлено питання визнання виборів незаконними, визнання рішень нечинними і зупинення всіх договорів. Афера віку.😂

 3. Можливо слід провести опитування, до якої громади хочуть відноситися мешканці. А не крутять мутять, ділять вони вже землі. Тоді роьіть перевибори бо це все не законно! То люди ходили переоформляли з одної назви вулиці на іншу, тепер знов іди!

  1. Ви бажаєте зробити в Ковельському районі другий Донецьк? Земля належала й належить Дубівській с/раді і на цьому крапка. Опитування тут зовсім не доречні, в Криму, Деннецьку, Луганську також проводили опитування і чим закінчилось?

   1. Тобто за 10 років кіндер і команда розширили тільки свій карман, а місто зменшили.
    І коли то в селах стали багатоповерхівки зводити))
    Тут і Донецька не треба.
    Люди були містянами, а стали селянами))
    А всі таки серйозні мовчали і підігравали
    То звідки вже та Дубова починається ? Від 3-х святих?

    1. А другий Ковель, то вже Білин чи Колодниця?
     А Сільмаш, то може вже і Люблінець?
     А Варшавка -Воля Ковельська, Володимирська -Городилеь?

   2. Якщо це були землі Дубівської сільської ради,то чому змінювали межі,без погодження з містом,не обманюйте людей,бо це були землі району,вони знаходилися в державній власності, а коли в свої межі включали частину,то потрібно було провести громадські слухання,що не було зроблено,запитати думку людей,а не думати про податки і ламати життя людей,заставляючи їх перепрописуватися,коли всі установчі документи,заповіти в місті,вже більше 60 років,не місто розширилося,а село, самі робите правовий колапс,то й маєте результат.

 4. Шановні! Пишіть заяву в прокуратуру. А я воздам Кіндеру й Троцюку, та з Чайкою розберемось. В тій Ямі живе 1-2 тис. виборців яких ці люди обманули. Розберемось! Давайте заяву, не будьте байдужімі.

 5. Знову шахрайські схеми. Коли вже ці конченв повиздизають? За що хлопці гинуть? А ці суки ще й на похороні піаряться Чайка самопроголошений мер який не законно привласнив голоси виборців. Уніга розберись ти реально виграв але…..

 6. Про те, що там земля належить Дубівській сільській раді знали мери міста ще далеко до Кіндера. І Бойко, і Шевчук (хоча у нього були зовсім інші пріорітети, які він і скрізь програв), але ніхто цим і не займався. Бо земля не міста, а будинки міські. І ще багато пріоритетів….

  1. Це були землі району,які знаходилися в державній власності,а не землі Дубівської с/ради.

 7. Якщо частину міста виявилась селом, починаючи від царя Гороха. то нехай людям виплатять різницю за житлово-комунальні послуги за декілька десятиліть з індексацією і плюс 3% річних…

   1. А вартість квартир в місті і вартість квартир в селі?
    Хто верне ? На скільки люди збідніли?
    А Комо і хлібозавод куди сплачують податки? Тому ПІЗДЮКУ троцюку?

    1. Ви пишете нісенітницю про ціну квартир) моя квартира завжди була в с.Вербка від початку будівництва, і ціна така ж як в місті на квартири.
     А податки хлібокомбінат сплачує в Колодяжне, комо в Дубову, але воно майже не працює…. Тому і податки мінімальні)

     1. Не смішіть:
      Що ціна квартири чи будинку в Вербці така сама, як в Ковелі))

     2. Можливо там в ямі і на Вербці?)

     3. Добре, проїхали з ціною і податками .
      А ті ступеньки які хтось обіцяв перед виборами, а зараз такий той троцюк заговорив, що зробить))
      Виглядає це з боку комедійно))
      І з тим «Куполом».
      Роблять при владі і говорять що ним заманеться, а з людьми ніхто і не рахується.

 8. За тих совітів території ділили-ліпили так, щоб на них було прописано приблизно однакову кількість члєнів кпсс. А зараз який півень в дупу чиновника дзьобнув? Красний?

 9. А нумерацію навіщо змінили, десятиліттями були одні і ті самі номери, а тепер з110 зробили 38,це ж яка плутанина, це по перше, а по друге деякі люди при оформленні документів міняли Ватутіна на Кияна, а Ви говорите, що вулиці Кияна не було, то що це таке, це не смішно, це плачевно

 10. Придумали, як вулицю Кияна перейменувати, підори гнойні? Чим він вам не вгодив?

 11. Якщо не було вулиці Кияна, то чому на квитанції писало вулиця Кияна, чому деякі люди при переоформленні документів мусили міняти Ватутіна на Кияна?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X