Хто керуватиме на Ковельщині: новообрані голови усіх рад нового району

18.11.2020 о 15:33 · 10 хв читання

Центральна виборча комісія оприлюднила інформацію про переможців виборів на посади голів усіх міських, сільських та селищних рад Волині.

На сайті ЦВК опублікували прізвища 53-х майбутніх очільників: 10-ти голів міських рад, 18-ти сільських і 25-ти селищних, пише «ВолиньPost».

Наша розповідь про обраних керівників об’єднаних територіальних громадах новоутвореного Ковельського району.

ГОЛОВИ МІСЬКИХ ГРОМАД

У Ковелі перемогу здобув тележурналіст Ігор Чайка. Від суперника – Олега Уніги його відділили лише 84 голоси. Багаторічний мер Олег Кіндер від «Батьківщини» опинився аж на шостому місці за результатами підрахунку голосів.

Ігор Чайка

Любомльську міську раду продовжить очолювати чинний міський голова Роман Ющук (партія «За Майбутнє»).

34-річний Роман Ющук «обійшов» свого найближчого опонента самовисуванця Олександра Герасимчука у понад тисячу голосів.

Роман Ющук / Кордон

ГОЛОВИ СЕЛИЩНИХ ГРОМАД

Очільником Голобської селищної громади виборці знову обрали Сергія Гарбарука від політичної партії «За Майбутнє».

Сергій Гарбарук

На пост голови Головненської селищної ради було 9 кандидатів, переможцем став самовисуванець Микола Демедюк. Цю посаду він обіймає із 2009 року, тоді ж його обрали від партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Цього року переміг із відривом у 638 голосів.

Микола Демедюк / Кордон

Головою Заболоттівської селищної громади став Валерій Свіржевський («За Майбутнє»), взявши 62% голосів виборців. Вперше головою громади його обрали у 2016 році, тоді ж балотувався від БПП «Солідарність». Перед першою каденцією обіймав посаду головного лікаря районної лікарні.

Валерій Свіржевський

У боротьбі за посаду голови у Люблинецькій селищній громаді перемогу здобула чинна її очільниця Наталія Сіховська від політичної партії «Свобода».

Наталія Сіховська має кваліфікацію «хімік, викладач». З 1998 по 2002 рік – навчалась в аспірантурі на кафедрі фізичної та колоїдної хімії Львівського національного університету ім. І.Я. Франка. Під час навчання в аспірантурі по сумісництву працювала молодшим наукових співробітником. 25 жовтня 2015 року її вперше обрали Люблинецьким селищним головою. У 2016 році – здобула повторну перемогу.

Наталія Сіховська

Головою Луківської селищної ради обраний Анатолій Климук («За Майбутнє»), який і раніше керував Луківською ОТГ. Всього ж на посаду було четверо кандидатів, Анатолій Якович отримав 43,45% підтримки.

Анатолій Климук

Ратнівську селищну громаду очолить Віталій Бірук (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»). Керівник Ратнівського районного партосередку ВО «Батьківщина» переміг із переконливим результатом – 2391 голос. Попереднього голову Володимира Кулика переміг на 659 голосів. Всього ж було 5 претендентів на посаду.

Віталій Бірук

Старовижівську селищну громаду очолив самовисуванець, директор ЗОШ І-ІІ ст. села Галина Воля Василь Камінський. Своїх шістьох опонентів переміг із переконливим результатом, набравши понад 45% голосів.

Василь Камінський

Самовисуванця Олексія Безсмертного знову обрали керувати Турійською селищною громадою, яку він очолюває із 2002 року.

Олексій Безсмертний

У Шацькій селищній громаді керуватиме Сергій Карпук («За Майбутнє»). До того – голова Шацької райради.

Має три дипломи магістра економіки і права (один з них – з відзнакою). Працював на державній службі та в банківській сфері, зокрема у 2011- 2013 роках був головним державним податковим ревізор-інспектором Державної податкової служби у Волинській області. А з грудня 2013 по травень 2015 – начальником Шацького відділення Волинської ОД АТ «Райффайзен Банк Аваль». У грудні 2015 року став головою Шацької районної ради Волинської області.

Сергій Карпук

ГОЛОВИ СІЛЬСЬКИХ ГРОМАД

У Велимченській сільській громаді перемогу на виборах знову здобула Анастасія Павлович («За Майбутнє»). Серед трьох претендентів набрала 57,6% голосів.

Анастасія Павлович

Велицька сільська громада обрала керівником Віктора Ковальчука від всеукраїнського об’єднання «Свобода», до того він також очолював громаду.

З 1995 року працював на посаді вчителя біології ЗОШ І-ІІ ст., с. Підліси, Ковельсього району. З 2001р. по 2004 р. працював на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи у тій же школі, згодом став директором навчального закладу. 25 жовтня 2015-го року його обрали на посаду Велицького сільського голови. Серед п’яти претендентів на посаду отримав 59,33%.

Віктор Ковальчук

У Вишнівській сільській громаді на посаду голови обрали Віктора Сущика («За Майбутнє»), до того він теж працював на цій посаді. За чинного очільника громади Віктора Сущика проголосували 1775 жителів. Це склало понад 55%. У 1992-1993 рр. Віктор Степанович був майстром цегельного заводу МП «Меридіан», у 1993-1996 рр. Заступником директора ТзОВ «Надія», згодом, у 1996-1998 рр., працював митним брокером спільного підприємства «PST-Україна», опісля став декларантом та виконавчим директором Волинської філії ТзОВ «Паритет-П». У 1999-2000 рр. – заступник директора по брокерській роботі ТзОВ «Паритет-П», у 2000-2003 рр. Очолив ТзОВ «Термінал-БК», у 2003-2005 рр. став начальником Ягодинського відділення ТзОВ «Консалтинговий центр»Брокер», у 2005 -2015 рр. Працював директором ТзОВ «Термінал-БК». У 2015 році вперше переміг вибори на голову Вишнівської сільської ради.

Віктор Сущик

На сайті ЦВК немає протоколу сільської територіальної виборчої комісії про результати голосування з виборів сільського голови.

У Дубечненській сільській громаді головою обрали теж чинного очільника, представника партії «За Майбутнє» – Анатолія Костючика. Чоловік 1960 року народження, має вищу освіту. Вперше очолив громаду у 2010 році, будучи членом політичної партії «Наша Україна». Серед п’яти кандидатів отримав 49,8% голосів.

Анатолій Костючик

У Дубівській ОТГ перемогу здобув чинний голова Роман Троцюк від партії «За Майбутнє». Згідно з даними Ковельської районної ради, він народився 5 вересня 1971 року у Ковелі. Має вищу освіту. В 1993 році закінчив фізико-математичний факультет Луцького державного педінституту імені Лесі Українки. У 2012 – 2015 роках був виконуючим обов’язки керівника ковельської дільниці ПрАТ «ДАТАГРУП». З 2015 до грудня 2016 працював у ПрАТ «ДАТАГРУП» начальником центру продажу та обслуговування та в ТОВ «ТЕХНІКС – РЕСУРС» начальником центру обслуговування, а також був приватним підприємцем. У грудні 2016 року припинив підприємницьку діяльність. З грудня 2016 року його обрали сільським головою Дубівської сільської ради. Роман Троцюк також впродовж 1993 – 1997 років був депутатом Дубівської сільської ради. За Романа Троцюка проголосувало 44,5% виборців.

Роман Троцюк

У Забродівській сільській громаді головою обрали теж попереднього очільника – Миколу Калачука («За Майбутнє»). На посаду цьогоріч претендувало троє людей, чинний голова отримав 46,7% голосів виборців. Микола Михайлович керує громадою із 2006-го року.

Микола Калачук

Колодяжненську сільську громаду очолив також чинний голова Віталій Кашик («За Майбутнє»). Кандидат отримав понад 40% голосів виборців. З 13-ти років Віталій Леонтійович працював у колгоспі помічником комбайнера. Закінчив Колодяжненську середню школу. З 1994-го по 1998 роки навчався у Ковельському машинобудівному технікумі за спеціальністю «Виробництво сільгоспмашин». Здобув дві вищі освіти: в Луцькому індустріальному інституті (нині ЛНТУ) та Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Засновник ФГ «Волошки». Активно займається спортом, підтримує сільські аматорські команди з футболу та волейболу. З 16 квітня 2017 року обраний на посаду сільського голови Колодяжненської об’єднаної територіальної громади.

Віталій Кашик

У Поворській сільській громаді на виборах перемогла самовисуванка Інна Бондарчук. Згідно з протоколом, Інна Бондарчук здобула 944 голосів (50,9%), а її конкурент Сергій Семенюк – 450 (24%). Всього ж було шестеро кандидатів.

Інна Бондарчук

Рівненською сільською громадою керуватиме самовисуванець Юрій Фініковський, директор Любомльського краєзнавчаого музею. За посаду боролися троє претендентів. Попередній очільник громади Володимир Крижук відстав від переможця всього на 70 з лишком голосів.

Юрій Фініковський

Чинний очільник Самарівської сільської ради Микола Маргес («За Майбутнє») далі працюватиме на цій посаді. На виборах у 2020-му за нього проголосували 1175 виборців (58,9).

Микола Маргес

У Сереховичівській сільській громаді керуватиме також попередній очільник Ростислав Шиманський («За Майбутнє»). 18 років пропрацював на посаді спеціаліста-землевпорядника, перш ніж в листопаді 2015 року його обрали спочатку сільським головою Сереховичівської сільської ради, а в листопаді 2017 року – головою Сереховичівської ОТГ. Серед трьох кандидатів «взяв» 42% голосів.

Ростислав Шиманський

Оксана Піцик («За Майбутнє») продовжить керувати громадою. Її переобрали очолювати Смідинську ОТГ. За неї віддали голос 79% виборців. Раніше працювала помічницею народного депутата України. Вперше очолила громаду самовисуванкою у 2017-му році.

Оксана Піцик

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X