Які громади Ковельського району будуть мати своїх депутатів

15.08.2020 12:57

Згідно постанови Центральної виборчої комісії, новостворений Ковельський район має 12 сільських, 9 селищних та 2 міські територіальні громади. Після виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року, всі вони будуть мати своїх депутатів.

Центральна виборча комісія також призначила на цей день і перші вибори депутатів новостворених районних рад, в тому числі й Ковельського.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє відділ взаємодії зі ЗМІ секретаріату комісії.

14 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого відповідно до Конституції України, Виборчого кодексу України та Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року «Про утворення та ліквідацію районів» Комісія призначила на неділю, 25 жовтня 2020 року, перші вибори депутатів 119 районних рад

– йдеться у повідомленні

Зазначається, що рішення прийнято Комісією з метою забезпечення виборчих прав громадян, дотримуючись принципів та засад виборчого процесу, ґрунтуючись на принципі верховенства права.

Про наявність підстав для призначення Центральною виборчою комісією виборів депутатів районних рад в Україні на новій територіальній основі також указано в листі Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування від 13 серпня 2020 року. Вказаний лист надісланий до ЦВК Комітетом за результатами розгляду відповідного звернення Комісії, про яке повідомлялося раніше.

Окрім того, 14 серпня 2020 року до Комісії надійшов лист Міністерства розвитку громад та територій України, до якого додано, зокрема, перелік районних рад.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.