У Ковелі розпочала роботу окружна прокуратура

17.03.2021 о 15:47 · 3 хв читання
Юрій Новосад та Олег Губчак

В Україні розпочали роботу окружні прокуратури: на Волині їх чотири – Володимир-Волинська, Камінь-Каширська, Луцька та Ковельська.

Сьогодні, 17 березня, виконувач обов’язків керівника Волинської обласної прокуратури Олег Губчак представив колективам двох новостворених окружних прокуратур – Камінь-Каширської та Ковельської – їхніх керівників – Сергія Романюка і Юрія Новосада, – інформує пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Новопризначені керівники окружних прокуратур успішно пройшли три етапи атестації, під час якої здійснювалося оцінювання за критеріями професійної компетентності, етики та доброчесності.

Комісія з добору керівного складу органів прокуратури схвалила їхні кандидатури, відтак вони призначені на посади наказом керівника Волинської обласної прокуратури.

На Волині, як і у всій Україні, розпочинають діяльність окружні прокуратури. Наше спільне завдання – ефективно організувати роботу на місцях і працювати на результат – забезпечення законності на ввірених територіях

– зазначив Олег Губчак

Юрій Новосад народився 5 вересня 1981 року у селі Звірів Ківерцівського району Волинської області. Вищу освіту здобув у Волинському державному університеті імені Лесі Українки. Доктор юридичних наук. В органах прокуратури – з 2005 року. До призначення на посаду керівника Ковельської окружної прокуратури очолював Ковельську місцеву прокуратуру.

Сергій Романюк народився 20 червня 1991 року у селищі Люблинець Ковельського району. Вищу освіту здобув у Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». В органах прокуратури – з 2014 року. До призначення на посаду керівника Камінь-Каширської окружної прокуратури очолював Любомльський відділ Ковельської місцевої прокуратури.

Ковельська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Ковелі за адресою: вул. Шевченка, 7) у складі територій Ковельської міської, Голобської, Луківської, Люблинецької, Турійської селищних, Велицької, Колодяжненської, Поворської, Дубівської сільських територіальних громад.

У структурі окружної прокуратури:

Любомльський відділ (м. Любомль, вул. Наталії Ужвій, 9; Любомльська міська, Головненська та Шацька селищні, Вишнівська та Рівненська сільські територіальні громади).

Ратнівський відділ (смт. Ратне, вул. Каштанова, 1; Ратнівська, Заболоттівська, Старовижівська селищні, Велимченська, Дубечненська, Забродівська, Самарівська, Сереховичівська, Смідинська сільські територіальні громади).

Фото пресслужби Волинської обласної прокуратури


Керівники прокуратури у місті Ковелі:

У 1960-70-х роках – Федорко Іван Дмитрович, у 1970-80-х – Білоус Федір Михайлович.

1991-1998 – Присяжнюк Василь Степанович

1998-2000 – Димарчук Микола Павлович

2000-2002 – Коцура Анатолій Васильович

2002-2011 – Масалов Сергій Миколайович

2011-2015 – Лопоха Василь Васильович

2015-2020 – Бабенков Олександр Юрійович

2020 – Новосад Юрій Олександрович

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X