У Ковелі для переселенців хочуть звести багатоквартирний будинок

27.10.2022 12:04

Ковельська міська рада має надати дозвіл виконавчому комітету на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2610 га у Ковелі на вулиці Володимира Кияна для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Про це йдеться у відповідному проєкті рішення, який подано на розгляд сесії міської ради.

У преамбулі вказується, що рішення приймається з метою реалізації програми НЕФКО «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні», що фінансується Інвестиційною платформою сусідства Європейського Союзу (NIP), з метою вирішення нагальної потреби із розміщення внутрішньо переміщених осіб у місті Ковелі.

У разі прийняття проєкту, фінансувати роботи з виготовлення документації та інші платежі, необхідні для реєстрації земельної ділянки, буде управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету, а відділ земельних ресурсів виступить замовником землевпорядної документації.

Як вже повідомляв «Ковель media», планується реконструкція двоповерхової адміністративної будівлі та учбово-побутового корпусу під багатоквартирні житлові будинки для переселенців у Ковелі на вулиці Драгоманова, 17. Тендерний комітет з даної реконструкції створив і очолив перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев.

Публікація за темою: «Нехай три квартири віддасть», – заступник голови Громадської ради про забудовника

Поділитися:

Коментарі

  1. Вгадайте, хто буде будувати цей будинок.
    Відгадка: “Луцькі”.

  2. А містян спитали чи не проти вони? Понаїхало сюди мордоворотів на все готове, сидять по барах, а наші хлопці воюють там замість них….Вже на схід привели ,,руській мір,, , ще тільки тут бракувало…..Давайте, створюйте їм всі умови…..

  3. Цей проект вже був , і його розглядали ще в минулому році в грудні місяці , це би мали будувати за інші кошти а тепер вони видумали для біженців аби гроші витягнути з ЄС , молодці прикольно придумали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *