«Нехай три квартири віддасть», – заступник голови Громадської ради про забудовника

05.10.2022 15:26

Сьогодні у культурно-просвітницькому центрі на засіданні правління Громадської ради при Ковельському міському голові говорили, серед іншого, про те, що у Ковелі біля готелю «Лісова пісня» хочуть збудувати житловий будинок на 36 квартир.

Нагадаємо, відповідний проєкт рішення Ковельської міської ради зареєстровано в секретаріаті ради у липні цього року. Будинок планують звести на місці об’єктів, які перебувають у приватній власності ТОВ «Рівер Парк ЛТД» (м. Луцьк).

Тему багатоквартирного будинку підняв заступник голови Громадської ради, один із засновників та керівник ГО «Ковельська об’єднана громада» Максим Якіменко (в різний час він був Володимир Коротинський та Максим Власенко). 

За «Лісовою піснею» хочуть забрати ту землю, біля парку побудувати. Тоді депутати не дали, це не пройшло, не дозволили, але є інформація, що все-таки хазяїн «Лісової пісні» хоче просунути це рішення, побудувати там будинок. Але він спирається на те, що там побудує підземні гаражі, дитячі майданчики і все остальне. Але ви розумієте: по документах буде одне, а він побудує один гараж особисто для себе і скаже: «Я ж побудував підземні гаражі». Ви ж знаєте, які там «пробки» біля «Лісової пісні». Там не можна не проїхати, нічого.

Тому я пропоную, вважаю, що треба відстояти і не давати забудовнику строїти. Або, принаймні, нехай якусь користь принесе. Він хоче будинок побудувати? Нехай три квартири віддасть там загиблим членам… Я вважаю, що крім квартир для загиблих чи діючих військових, потрібно як мінімум ще одна-дві квартири для службових приміщень. От приїздить лікар, а йому нема де жити і він не хоче в нас працювати… Ви ж самі розумієте, скільки там будуть квартири коштувати, в центрі міста. Ну, це ж заробіток!

– сказав на Громадській раді Максим Якіменко
Максим Якіменко
Поділитися:

Коментарі

  1. Справжній Шаріков цей Якіменко-Коротинський-Власенко.
    — Да что тут предлагать?.. А то пишут, пишут… Голова пухнет. Взять всё, да и поделить…

  2. Якименко хитрючий жук, може йому ще одну квартиру там віддати, тоді скаже що можна будувати…

  3. Громадська рада як в Ковелі так і усіх містах це схематозна організація для відмивання коштів. Оцей директор на днях сидячи в кафе дзвонив усім посадовцям в міській раді і крутив схематози . Для чого нам така організація ? Нехай краще діткам загиблих Героїв виділяють кошти щомісячно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *