Часи дерибану землі руками АТОвців пройшли, – заступник голови Громадської ради

22.02.2022 17:09
Максим Якіменко

Заступник голови Громадської ради при Ковельському міському голові, один із засновників та керівник ГО «Ковельська об’єднана громада» Максим Якіменко (свого часу він був Володимир Коротинський та Максим Власенко) на своїй сторінці у Фейсбуці звернувся до всіх жителів Ковельської територіальної громади, в першу чергу до військових – учасників АТО/ООС, які не використали право на безоплатну земельну ділянку для особистого селянського господарства.

За його словами, є вільна земельна ділянка (біля села Ружин, – ред.), яку певні особи хочуть «замутити», методом «підсунення своїх людей» для її отримання з метою подальшого перепродажу певному фермерському господарству.

Максим Якіменко вказує, що йому на запитання начальник відділу земельних ресурсів виконкому міської ради Вадим Логвінов відповів, що черги на землі під особисте селянське господарство (ОСГ) нема, а «хто перший написав, тому і дамо землю».

Як усі знають, земельні питання є досить гострими, і для звичайної людини неї ніколи нема. Я не проти того, щоб надали АТОвцям, але це повинно бути на чесній основі, чому ці 9 людей мають переважне право над іншими АТОвцями, які не получили землю, незрозуміло. В земельному законі написано до 2 га землі, а не рівно по два, тому моя особиста думка, що цю земельну ділянку треба порівну поділити на усіх бажаючих або методом жереба. Треба починати правильно господарювати і чесно надавати землю

– переконує Максим Якіменко

Це земельне питання буде розглядатися в четвер, 24 лютого, на пленарному сесійному засіданні Ковельської міської ради.

Як стверджує заступник голови Громадської ради при міському голові, «на сесії буде вводитись мораторій на землі ОСГ, і коли буде наступна вільна земля невідомо».

Звертаюсь до депутатів: зняти цей проєкт рішення з розгляду сесії, тому що часи дерибану землі руками АТОвців пройшли, що ми оставимо в спадок нашим дітям і онукам, які мають український паспорт (які також мають право на кусок землі), якщо дамо роздерибанити останню вільну землю! Наши діти і онуки для того, щоб виростити допустимо картоплю, підуть брати землю в оренду (тому що через пару років уся земля буде в приватних руках), а це називається КРІПАЦТВО, як за часів князів, коли земля належала князю, а люди на його робили

– заявляє Максим Якіменко

Також він закликає, хто хоче землю, писати заяви на отримання землі, «інакше ділки на вашій байдужості і далі будуть дерибанити нашу неньку Україну!!!!!»

Поділитися:

Коментарі

  1. В мене брат був в АТО в 2014 році і досі ще і в місті не має ділянку.
    Бо каже навіщо вона йому.
    І не бігає в «білий дім».

  2. Аферист почав ділити землю??? Що за хрень робиться? Дурдом !
    Поцікавтесь краще в людей чого в його поганяло афєрист і все стане на свої місця!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.