Ковельський активіст переніс інсульт, але змушений був заплатити за томографію

26.01.2022 14:08

Заступник голови Громадської ради при Ковельському міському голові Максим Якіменко (свого часу він був Володимир Коротинський та Максим Власенко) на засіданні цього дорадчого органу порушив питання комп’ютерної томографії у центральній районній лікарні. Він назвав томограф – «сумнозвісним» і згадав прізвище Валентина Вітра – генерального директора Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання, кандидата медичних наук, мешканця міста Луцька.

Нам пан Вітер розказував, що томограф для людей – безкоштовний. Ось дві квитанції. Ви хочете факти? Я дві неділі назад попав з інсультом. Я два рази робив і я платив гроші. Ніхто безкоштовно не захотів братися

– заявив Максим Якіменко

Він передав дві квитанції першому заступнику Ковельського міського голови, лучанину Тарасу Яковлеву.

І ще додав:

За УЗД я так само платив в благодійну касу. За аналізи я так само платив

Через кільканадцять секунд Яковлев повернув квитанції назад Якіменку і попросив озвучити, кому саме той платив гроші за комп’ютерну томографію, «якщо вже так розмова пішла».

Якіменко повідомив, що це – «МРТ+». Яковлев доповнив, що це – товариство з обмеженою відповідальністю, і на запитання когось із членів Громадської ради, чи воно орендує томограф, підтвердив.

А що то за схема?

– перепитав хтось

Дуже проста схема… Ці гроші ви заплатили приватній фірмі, яка вже років десять, мабуть, орендує в МТМО приміщення та поставила приватний комп’ютерний томограф і МРТ, і за це бере собі гроші. Ця історія відбувалася до сьогоднішнього дня. Вже сьогодні ми маємо комунальний томограф, який по направленню профільного лікаря всім людям, навіть якщо ви не ковельчанин, буде безкоштовним. Там томограф, де ви заплатили, або буде працювати на платній основі, або можливо він там скрутиться і виїде. Але десять років, це якби приватна власність, яка брала гроші, в тому числі й ви заплатили до вводу в експлуатацію комунального томографа гроші… До сьогоднішнього дня просто альтернативи не було, тому у вас вибору не було

– розповів Тарас Яковлев

Публікація за темою: У Ковелі влада не наважилася встановити тарифи на платні послуги з томографії

Міський голова Ігор Чайка ситуацію не коментував.

На пропозицію Максима Якіменка запросити на чергове засідання Громадської ради начальника відділу земельних ресурсів міськвиконкому Вадима Логвінова та головну архітекторку міста Людмилу Мурай, щоб вони надали пояснення з деяких актуальних питань, перший заступник мера йому заперечив:

Вам в першу чергу нагадую, що Громадська рада – це орган дорадчий міського голови, який пропонує і рекомендує. Ви – не каральний орган

Поділитися:

Коментарі

 1. Правильно, пане Яковлєв, Громадська рада радить і рекомендує, а Ви плювати хотіли на її рекомендації і робите все, як Вам вигідно.

 2. Я голосував за Чайку, його вибрали міським головою, а містом править луцький зайда Яковлєв. Це так має бути по закону про вибори, чи ні?

  1. А Яковлєва вибрали міські депутати в перші заступники, Ось так вони зрадили і продали інтереси ковельчан. Не депутати а зрадники

 3. Подібно як в свій час було вкладено приватні кошти в Буковель,также в Яковлєва вклали і він мусить їх відробити з відсотками+++++++

 4. Цікаво, де взявся приватний томогрпаф? Це стаціонарна прецизійна установка, яка вартує добрий мільйон зелених і яку з місця на місце не перевозять і не переносять. Тут чимось гнилим добряче смердить. Швидше за все, здали комунальний томограф в оренду аферистам або підставним…

 5. це, вірно ,хай орендарі приміщення покажуть документ на придбання томографа ,а може і томограф тоже орендується. Я сама платила 1500грн за обстеження мого покійного чоловіка.

 6. Якби “орендарі” насправді придбали томографа, то навіщо їм було везти його в Ковель? В більших містах був би більший заробіток.

  А хто виділив приміщення, хто проводив монтаж томографа?

  А як закінчиться “строк оренди”, що тоді? Демонтаж з переносом на хлібніші місця? А витримає томограф таку екзекуцію, не стане металобрухтом?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *