У Ковелі збудують приміщення для «комунального» МРТ, який надійде від спонсорів, – Ігор Чайка

06.02.2024 о 09:48 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

У понеділок, 5 лютого, на традиційному щомісячному прийомі громадян у Ковельського міського голови одне із колективних звернень стосувалося облаштування комунального кабінету магнітно-резонансної терапії у Ковельському МТМО.

Про це вчора повідомив мер міста Ігор Чайка.

Як він стверджує, за адміністрування Міністерства охорони здоров’я України від японських спонсорів Ковель має можливість отримати апарат для МРТ, але його функціонування потребує облаштування спеціального приміщення.

Наразі адміністрація МТМО займається виготовленням проєктно-кошторисної документації для будівництва цього приміщення. Фінансуватимемо облаштування приміщення з міського бюджету і коштів МТМО. Тож, «комунальний» МРТ у Ковелі буде

– зазначає Ігор Чайка

Міський голова запевняє, що про цей процес інформуватиме.

Нагадаємо, у вересні 2022 року міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відвідав Ковельське МТМО і рекомендував керівнику медичного закладу, кандидату медичних наук, лучанину Валентину Вітру та меру Ігорю Чайці активізувати інформаційну-роз’яснювальну роботу серед населення про можливість безкоштовних КТ-обстежень.

Публікації за темою: 

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (22)
 1. Чи може головний лікар отримувати 124000 грн. зарплати щомісячно! Це шок! Максимум 20000 грн.

  1. Там заробітчани Вітер і його заступники, які крадуть гроші і ніхера не роблять. А персонал має мізерну зарплату.

 2. Пацієнт приватного мрт в державному медичному закладі пише:

  А тим часом бізнес на МРТ процвітає з людини 100$+ скільки в день!??? Не краще булоб поставити від міста і ці гроші на місто витрачати. Хто дозволив приватне МРТ в державному мед закладі . Багато питань жодної відповіді.

  1. Ковельське МТМО – це не державний, а комунальний медзаклад. Контракт з Вітром уклав міський голова.

   1. А звідки йде фінансування з неба з державного бюджету а самий головний лікар за минулий рік одержав 1600000 то скажіть в кого в Ковелі є ще такі зарплати?

 3. А колишня дитяча поліклініка для чого пустує?
  Чи вже чиясь?
  Будувати вони будуть. Красти.

 4. Для луцьких заробітчан вітер,яковлев…ми ковельчани лохи, а,без лоха і Луцьк не буде ісполицею губернії так, що терпимо терпіли.

 5. То ж можна виселити приватників,запуститикомунальників,споруда державна

 6. А звідки взагалі у державному комунальному закладі взявся приватний мрт томограф??? Що це за приватна фірма в приміщенні комунального закладу??? Яке походження оцього томографа??? Чи не за кошти оцих ” добровільних внесків” ковельчан він закуплений??! Коли нарешті правоохоронні органи займуться отою гнидою Вітром, і отою приватною фірмою. Для них тут море питань

 7. “у державному комунальному”
  Поясніть, що це за форма власності така?

  1. Є дві форми публічної власності – державна, де власником є держава, і комунальна, де власником є територіальна громада. А державна комунальна – там “власником” є юридичний профан.

 8. Ми віддали комунальні томографи в оренду своїм в дошку приватним структурам, щоб у кишенях пацієнтів вітер гуляв…

 9. Ковельчани, які відстоюють справедливість! пише:

  Шановна владо! Ви можете втрутитися в те, що відбувається? Ви добре знаєте які зарплати отримують пересічні громадяни. В країні війна. Чому ці кошти не спрямувати на ЗСУ? Терміново розірвати контракт та укласти з тим, хто працюватиме за 30000 грн. і наведе порядок і не буде просто формальним очільником! Пане мере дайте коментар, як можливо з міського бюджету виплачувати таку шаленну зарплату?

 10. На рахунок ситуації з “приватним” МРТ є запитання: ” Хто власник?” Пане мер, дайте відповідь, будь ласка. Щось мені здається, що тут одна брехня. Все населення повинно потерпати через те, що є приміщення в мед. закладі , але ним користується приватна особа? Абсурд. Розірвати договір, встановити безкоштовний МРТ для Ковеля, а власник приватного здатен сам подбати про своє. Стільки часу такі кошти здирали за послуги, що це для нього не проблема. Чи ви, шановний, теж там мали “долю”? Інакшого пояснення не бачу. Це ж треба було чекати пів року, поки люди не візьмуться самі за цю справу? Доречі! Велика вдячність небайдужим та активним людям нашого міста! Ще потрібно вияснити які внески за оренду і податки приватник платив і куди вони йшли і чи платив взагалі? Видно вашу турботу про громаду. Це називається: “Корупція в законі”.

 11. А якби приватна фірма не відкрила МРТ у Ковелі і не орендувала б приміщення то було б краще? Для кого? Всі їздили б в Луцьк чи Львів і платили б там. Ще плюс дорога. А на комунальний МРТ і там і там знаєте яка черга? Можна і не дожити. Відкрили – то й добре. Хіба мало приватних структур медичних в Ковелі? Чому всіх так гребе той МРТ? До стоматологів всі ходять і платять сумошедші гроші і шо? Може тоже нехай міська влада увагу зверне на ціни в зубніків? чому вони орендують приміщення комунальні (бо не всі мають свої),а гроші з людей деруть! Нехай зроблять наше, клмунальне і безплатне. і так все. я хочу, щоб було наше міське і безплатне! Можна так?

 12. Та це повний ідеотизм, діти воюють за 100 000 , віддають свої життя, туди їх на нуль і нехай там отримуються такі гроші,а не тут за людські податки.Бидлота!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X