У Ковелі міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко критикував діяльність МТМО

14.09.2022 23:03

В рамках робочого візиту на Волинь міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відвідав Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання. Медичний заклад був укомплектований спецобладнанням, закупленим за державний кошт, тож посадовець приїхав пересвідчитись у ефективності його використання.

Про це повідомляє сьогодні, 14 вересня, Волинська обласна військова адміністрація.

Зокрема, з початку повномасштабної війни, до медичних закладів Волині доставлено низку дороговартісного обладнання закупленого МОЗ, серед якого: ангіограф, 10 кисневих станцій, ангіограф, 5 апаратів комп’ютерної томографії, 4 рентген-апарати, 14 апаратів УЗД, 4 електрокардіографи, 6 капнографів тощо.

Серед них – Ковельське МТМО, для якого закупили діагностичне обладнання – комп’ютерний томограф та рентген-апарат. Однак, як зауважив Віктор Ляшко, показник проведених КТ-досліджень у медзакладі на сьогодні досить низький.

Тож міністр рекомендував керівнику медичного закладу, кандидату медичних наук, лучанину Валентину Вітру та очільнику Ковельської територіальної громади Ігорю Чайці активізувати інформаційну-роз’яснювальну роботу серед населення про можливість таких безкоштовних обстежень.

Публікація за темою: Ковельський міськвиконком встановить тарифи на платні послуги з томографії

Окрім того, проаналізувати ефективність використання медичного устаткування – таке завдання поставив Віктор Ляшко керівництву установи. Насамперед, збільшити кількість проведених втручань, адже на сьогодні апарат комп’ютерної томографії обслуговує близько 10 чоловік упродовж дня.

Також під час зустрічі міністр охорони здоров’я України акцентував увагу на забезпеченні медиків гідною заробітною платою, яка на початку року була встановлена Урядом. За його словами, 13 500 для медичної сестри та 20 000 для лікаря – заробітна плата, якою має бути забезпечений кожен, який працює повний робочий день.

До слова, як розповів керівник лікарні, трудовий колектив МТМО поповнився 20-ма внутрішньо переміщеними медичними працівниками. Серед них – 10 лікарів та 10 працівників середнього медичного персоналу.

Публікації за темою:

Фото Волинської обласної військової адміністрації

Поділитися:

Коментарі

  1. Ага) Я тоже здивувався) КТ і МРТ дуже дорогі процедури) Минулого року КТ в районі 1400 обійшлося)

   1. А я минулого року, важко перехворівши на КОВІД, за рекомендацією поіхала в Рівне в приватний діагностичний центр, де була сама найновіша найвищого класу апаратура КТ
    Обстеження всіх внутрішніх органів обійшлось більше 3000 гривень.
    От мені і цікаво, чи буде в Ковелі хоч комусь безкоштовно.

    1. Якщо ти захворіла на коронофренію, то тобі треба нейролептики, а не томограма

  2. Ну да , в мене син інвалід і також скрізь за все платимо , хоть він рахуеться на державному забезпечені і лікуваня безплатне аще в поліклінікі чи лікарні були викрадені синові всі медичні записи з мед карти , получаеться дана група на чисту мед карту . Був е і буде бардак в нашому медичному закладі !!!.

  3. Так, мені теж потрібно робити КТ. І мене дуже цікавить питання- хто ж відноситься до тих пільгових категорій, які отримали право на безкоштовне обстеження.
   На жаль в статті немає про це жодного слова.

  4. Мiняти керiника треба,пенсiонеру iх тарифи не по карману.

 1. Можливо помилились і слово безкоштовні потрібно замінити на безболісних обстежень .

 2. Як безкоштовно ? Десь приблизно неділі дві тому з пенсіонерки та колишнього медичного працівника за КТ 900 грн, МРТ 1400 грн.

 3. Рекомендую, при зверненні у МТМО для проведення процедури КТ та МРТ і вимаганні за це оплати телефонувати на гарячу лінію МОЗ.

  1. Так, за державні гроші куплена апаратура, а з пенсіонерів і інвалідів останні гроші на оплату
   МРТ і КТ.
   А інакше звідки в керівника МТМО візьметься заробітна плата за рік 4,8 мільйона гривень
   ( дані опубліковані в кінці статті.

 4. Напишіть в коментарях в фейсбук шо кт в Ковелі платне , чим більше нас буде тим більший розголос дасть

 5. Міністру не сказали яка сволота дере гроші за обстеження! А керує цим всім вітер й, тепер, чайка.

 6. Зараз проходить”велика приватизація” медичних закладів і і., а це все просто за милюання очей. За державний кошт ремонт, оновлення, далі в приватну власність як збиткову.

 7. МРТ в Ковелі державного чи комунального нема. На жаль. Той що в лікарні – то приватна штука і приміщення в оренді! Послуги платні. Безкоштовно може бути тільки військовим бійцям, і то тільки ковельським. бо оплачує Чайка з бюджету.

 8. Поговорив і поїхав. Вітер ідіть ропишіться і отримайте премію . Недоліки є , але нічого не міняється.

 9. Ну да , в мене син інвалід і також скрізь за все платимо , хоть він рахуеться на державному забезпечені і лікуваня безплатне аще в поліклінікі чи лікарні були викрадені синові всі медичні записи з мед карти , получаеться дана група на чисту мед карту . Був е і буде бардак в нашому медичному закладі !!!.

 10. Якби ще лікарі ставилися нормально до пацієнтів,а то приїжаєш в лікарню ,а ставлення як до тварини

  1. Без страхової медицини так будуть ставитись, якщо не будеш золотити ручку на кожному кроці.

 11. Можна безкоштовно пройти обстеження на КТ, проте потрібно отримати спеціальний дозвіл в директора/завідувача лікарні (точно не пам’ятаю). Цю інформацію і правда не розголошують чомусь!!!

  1. А навіщо розголошувати НИМ? Це ж українці, хай платять.
   А вони собі там премії будуть піднімати.
   Сволочі.

 12. Чому міністр охорони здоров’я каже що обстеження безкоштовні? А насправді?!?!
  Дивно….

 13. Ковельчани давайте всі разом масово напишимо жалобу на Вітра і Чайку, за те що займалися поборами в лікарні, ” Благодійні каси”, ” Екстренна допомога”, заоблачні ціни на КТ і т.д. Всі пишуть і я в тому числі платив за КТ 1400 грн., при коронавірусі, хоча мало бути безплатно. Мало того вказівка була врачам не давати направлень, щоб люди самі йшли, і платили. Зарплата з якого дива має бути така в главврача??? Які його заслуги.

    1. “Доданки” треба гнати всраною мітлою, а не переставляти місцями

 14. Доки Ковелем керує яша, томографи будуть в оренді у підставних приватних структур і вартість безкоштовного обстеження буде вивереджати по росту курс долара.

  1. А Вітра хто привів)
   Яша, Петя, Вася…. Хто б не прийшов, то ПИздять і ПиздЯть(

 15. У нас медицина комуністична. А потрібно, щоб замість неї була страхова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.