2,5 мільйона гривень на двох: які зарплати мають в рік керівники медичних закладів Ковеля

03.02.2024 о 12:07 · 2 хв читання

Генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер та директорка комунального закладу «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» м. Ковель» Наталія Віслогузова подали декларації про доходи за 2022 рік.

Ця звітність оприлюднена на сайті Єдиного державного реєстру декларацій.

Валентин Вітер зазначив, що його заробітна плата за 2022 рік становила 1 млн 617 тис. 588 гривень (в середньому в місяць – 134 799 грн). Має готівкові кошти, в тому числі на рахунку в банку, – 101 710 грн, 184 000 доларів США та 70 000 євро.

Він задекларував житловий будинок (297,4 кв. м) та земельну ділянку (1057 кв. м) у селі Липини, що біля Луцька, квартиру (72,3 кв. м) у місті Тернопіль та кімнату (32,8 кв. м) у селі Поляниця Надвірнянського району Івано-Франківської області.

У власності його дружини перебувають дві земельні ділянки (619, 10000 кв. м) та нежитлове приміщення (128 кв. м) у селі Самари Ковельського району, а також незавершене будівництво житлового будинку (84,3 кв. м) у цьому ж селі. За місцем роботи в Регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС у Волинській області вона заробила 224 978 гривень (18 748,16 грн) та має дохід від продажу рухомого майна в сумі 750 000 грн. Її готівкові кошти – 145 000 грн та 18 000 доларів США.

Автомобіля у сім’ї Валентина Вітра немає. Принаймні, у декларації автотранспорт не значиться.

Наталія Віслогузова задекларувала доходи на загальну суму 1 млн 14 тис. 318 гривень: заробітна плата за основним місцем роботи – 922 737 грн (76 894,75 грн), зарплата лікаря-ендокринолога за сумісництвом у ФОП Сеник Наталії Андріївни – 3 183 грн, аліменти від Віслогузова Дмитра Олександровича – 26 429 грн, гонорари від ТОВ «Сінево Україна» – 1 843 грн, зарплата лікаря-статистика за сумісництвом у лікарні «Хоспіс» – 60 126 грн. Готівкових коштів має на загальну суму 304 455 грн.

У своїй власності вона має земельну ділянку (801 кв. м) у Ковелі та автомобіль «Seat Ibiza», 2011 року випуску.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (26)
  1. З “добровільних внесків” пацієнтів. Тільки прийде чи привезут людину і давай список добровільний внесок чи допомога і на то і на сьо. І купи пакет мила, марлі і т.д. А потім пакетами назад в аптеку носять здають. Безкоштовна медицина і лікування по конституції то тут держава цього не має можливості виконувати. А от як за державу життя положити то обов’язок. А держава що дала??? Стабільно тільки обкрадає своїх громадян

 1. Чому не пишите скільки заробляє на хабарах , від ” благодійних ( примусових) внесків” , терпіння в людей підходить до завершення,ох і буде вам по заслузі

   1. То по вашому «до останнього українця» за ваші зарплати і корупційні діяння?

 2. Нахера нам такі дорогі менеджери, шо вони рішають? Привезли якогось козла з Луцька ,не бе не ме не кукуріку.

 3. Щоб ви і ваші діти, внуки вже вдавилися тими грошима. Як приходить пенсіонер, то відправляють за все платити “благодійний внесок”, а інакше ніхто не буде лікувати. Не дарма визнали самою гіршою лікарнею на Волині.

 4. Неоправдано високі зарплати цих керівників у воюючій бідній Україні, яка просить допомоги у всього світу. То як та Україна не буде бідна? Дійсно, країна майбутнього…

 5. І навіщо їм така мізерна в порівнянні з “благодійними” “внесками” зарплата? Та віддали б її 100% на ЗСУ!

 6. Гаряча лінія МОЗ – 0 800 505 201.
  Ось куди потрібно звонити.
  Якби не боялись чи не лінувались
  і боролись за свої права за
  справедливість то і жилиб
  краще.
  Просто сказати ” НЕ БУДУ
  ПЛАТИТИ ” потім позвонити
  на гарячу лінію. Таких 100
  звінків і результат буде.

  На людях можна їздити
  поки вони самі дозволяють
  це робити.

 7. Забрати! Однозначно. Вони все вкрали . Я маю 31 рік стажу(учительського) та отримую трохи більше 7 тисяч гривень.ь

 8. Забрати! Однозначно. Вони все вкрали . Я маю 31 рік стажу(учительського) та отримую трохи більше 7 тисяч гривень.ь

 9. Хтось(ще до початку війни) отримав інвалідність(3 група) .Чи можна зараз оскаржити дану інвалідність?

 10. Так ось чому до ендокринолога така черга. По запису на місяць раніше потрібно записуватись, а як хочеш терміново, то платно і хоч зараз. То є, значить , час? Розвели бардак в поліклініці. Добре прилаштувалися… На робочому місці бізнес. Це ж і податки з бізнесу не оплачуються та за оренду не потрібно давати. Просто скоти ненажерливі. Злодії в законі. Хапуги та безБожники. От вам і “щирі українці”. Розмовляють українською? Вишиванку одягають? Ходять в ПЦУ? Та за такі гроші що хочеш зроблять. Таких багато . Потрібно тільки потрясти добре. Недавно читав про МРТ темну історію. Добре, що небайдужі люди взялися . Дасть Бог, то в нас буде безкоштовне МРТ. Тільки всім потрібно добиватися. Це ж треба? Нам виділили ще пів року тому МРТ безкоштовне, а ці скоти не мають де його поставити, бо в Ковелі є приватне МРТ і всі вони качають добрі гроші, тому і не зацікавлені щось змінювати. А може власник і є той Вітер? Вже все дістало. За що йому така зарплата? І посаду зробили під нього, бо профільної освіти немає.

 11. Це не задо*уя??? Скільки на військових на 2024 рік ? 0,5 % бюджету Ковеля ~ 3 млн. грн.?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X