Вітер буде у Ковельському МТМО п’ять років

04.05.2020 о 19:12 · 3 хв читання
Ковельське МТМО

Ковельська міська рада опублікувала розпорядження мера міста.

Ковельська міська рада оприлюднила текст розпорядження міського голови Олега Кіндера від 23 квітня про призначення Валентина Вітра генеральним директором комунального некомерційного підприємства «Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

Як відомо, представлення нового очільника МТМО відбулося 24 квітня в умовах карантину, коли на подію медики допустили деяких чиновників мерії, але не пропустили депутата міської ради від «УКРОПу» Володимира Косцьов’ята та спецкора волинської газети «Вільна думка» Миколу Силюка, внаслідок чого обранець громади змушений був викликати поліцію та написати заяву з проханням відкрити кримінальне провадження за фактом перешкоджання депутатській діяльності.

Публікація за темою: У Ковелі медичне об’єднання очолив давній друг мера

У розпорядженні мера Ковеля говориться, що Валентин Вітер призначений генеральним директором на п’ять років – до 24 квітня 2025 року на підставі контракту, враховуючи рішення конкурсної комісії від 16 квітня 2020 року.

Публікація за темою: За посаду керівника МТМО судиться лікарка з Володимира-Волинського

Згідно декларації про доходи, яка подана 1 квітня 2020 року, колишній заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації Валентин Вітер проживає із сім’єю у селі Липини Луцького району. Має житловий будинок (загальною площею 297,4 квадратних метра) та земельну ділянку (1057 кв. м) в цьому ж селі, житловий будинок (187,4 кв. м) та земельну ділянку (1000 кв. м) – в місті Луцьку, будинок (278,6 кв. м) та земельну ділянку (1160 кв. м) в селі Северинівка Макарівського району Київської області – котеджному містечку закритого типу в 23-х кілометрах від Києва на Житомирській трасі.

На сайті столичної нерухомості можна дізнатися, що у Северинівці продають трохи менший будинок, загальною площею 250 «квадратів», за чотири мільйони гривень.

Новий керівник Ковельського МТМО немає автомобіля, але на його дружину Валентину Петрівну Вітер зареєстровано «Volvo XC60», 2016 року випуску.

Фото ілюстративне

Валентин Вітер задекларував у 2019 році заробітну плату на посаді заступника начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА – 252 147 гривень (в середньому в місяць – 21 012 гривень), зарплату за сумісництвом у комунальному закладі вищої освіти «Волинський медичний інститут» Волинської обласної ради (викладач) – 9 525 гривень, зарплату за сумісництвом у комунальному підприємстві «Луцький центр первинної медичної допомоги» (лікар-хірург) – 6 506 гривень.

Публікація за темою: Депутат сумнівається в дисертації нового керівника Ковельського МТМО

Також в його декларації вказано дохід від продажу рухомого майна на суму 1 мільйон 260 тисяч гривень. Покупцем зазначається громадянин України Володимир Політило. Дружина отримала зарплату за основним місцем роботи в регіональному сервісному центру Міністерства внутрішніх справ України (м. Луцьк) – 182 437 гривень (15 203 гривень).

Валентин Вітер володіє трьома банківськими рахунками (в яких саме – не вказує), на яких зберігає 50 тисяч гривень, 54 тисячі доларів США та 42 тисячі євро. Дружина має на рахунку в банку 45 тисяч гривень.

На сайті найбільшої бази декларацій українських чиновників йдеться, що в декларації Валентина Вітра за 25 вересня 2018 року сума грошових активів декларанта і родини в десять разів (і більше) вища за суму всіх доходів його та родини, а суми, зазначені в іноземній валюті, переведені в гривні за курсом на 31 грудня звітного року.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X