За посаду керівника МТМО судиться лікарка з Володимира-Волинського

29.04.2020 о 10:55 · 3 хв читання
Ковельське МТМО

До суду на Ковельську мерію подала колишня начальниця відділу з питань з питань охорони здоров’я виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

Колишня начальниця відділу з питань з питань охорони здоров’я виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Тетяна Ващук звернулася з позовом до Ковельської міської ради, в якому просить визнати незаконним та скасувати рішення конкурсної комісії на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» від 16 квітня 2020 року (протокол № 3).

Одночасно із пред’явленням позову Тетяна Ващук подала заяву про забезпечення позову шляхом заборони Ковельському міському голові Олегу Кіндеру виносити розпорядження про призначення на посаду генерального директора вищезгаданого медичного об’єднання Валентина Вітра, як переможця конкурсу на зайняття цієї посади, який відбувся 16 квітня 2020 року та укладати контракт.

В обґрунтування заяви, позивачка вказує, що Ковельська міська рада, нехтуючи рекомендаціями Кабінету Міністрів України, викладеними в постанові від 16 березня 2020 року №230 «Про внесення зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», провела конкурс на зайняття посади, не надавши можливості їй на рівних умовах взяти в ньому участь, оскільки вона проживає в місті Володимири-Волинському та в період карантину не могла приїхати до Ковеля для подання документів, повідомлення та прийняття участі у конкурсі.

Волинський окружний адміністративний суд під головуванням судді Андрія Ксензюка ухвалою від 23 квітня у задоволенні заяви про забезпечення позову в адміністративній справі за позовом до Ковельської міської ради відмовив.

На думку головуючого по справі, оскільки обраний позивачкою спосіб забезпечення позову має наслідком зупинення дії результатів конкурсу на заміщення посади керівника комунального некомерційного підприємства «Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання», тому суд дійшов висновку про відсутність правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову, з огляду на що в задоволенні заяви про забезпечення позову слід відмовити.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Восьмого апеляційного адміністративного суду (м. Львів) через Волинський окружний адміністративний суд протягом п’ятнадцяти днів з дня її підписання.

10 квітня 2020 року володимирська газета «Слово правди» повідомила, що Тетяну Ващук призначено тимчасовою виконувачкою обов’язків директора КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» замість Олександра Клачука, який подав заяву про звільнення з посади у зв’язку зі станом здоров’я.

Тетяна Ващук

Із січня 2019 року новопризначена керівниця медзакладу обіймала посаду начальниці відділу з питань охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради. А до того випускниця Тернопільського медичного університету чотири роки працювала лікаркою-хірургом у хірургічному відділенні Володимир-Волинського ТМО.

Публікації за темою:

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (11)
  1. Володимирська дохторка , пардон вже луцька, (казали люди з Володимира) бо свою квартиру після євроремонту здала в оренду, а неплохо пристроїлась в губернії. Амбіції через край пруть! І то треба додуматись подавати свою кандидатуру на місце Савчука! Та ти пророби стільки як він, наберись досвіду зароби славу. А то як матрона з конопель – то туди то сюди. Я понімаю, що хочеться все і зразу, але такого не буває. На своє імя треба працювати не один рік, а не просто протерти дупою стілець у міськраді. Казали, коли ще вона проходила практику у хірургії, то себе зарекомендувала не з кращої сторони – несла себе високо і ні з ким не рахувалась. Якби не звязки, то б ніхто її не взяв у ТМО. Пробивали їй місце у Луцьку і в нас, але нормальній лікарні з хорошим колективом таке не потрібне. Співчуваємо володимирчанам. Інтересно. яка комісія її затвердила на головного ? Через сліпу кадрову політику і страждає народ і в цілому Україна.

    1. Ви дивились її профіль у фейсбуці? Він схожий на акаунти з шаблонним прокачуванням. Де за їх розвиток відповідає скрипт або реальна людина. Як правило, якість таких акаунтів не висока: є аватар, відкриті друзі, оновлюється стрічка. Але, якщо придивитися, то постів в стрічці майже немає, є тільки кожнорічні вітання з днем народження. Відсутні фото з життєвими подіями, особливо у часи навчання. Під постами немає взаємодій або зустрічаються самотні коментарі та лайки. Немає взагалі постів на медичну тематику. Акаунти з шаблонним прокачуванням – це друга за поширеністю категорія ботів, до послуг яких вдаються в українському Facebook, ну але ж ніяк не головного лікаря ТМО.

  2. Ах, аха-ха)))) Не знаю для чого у свої 32 роки робити з себе старуху? Можливо через малий зріст і дівчачу зовнішність? А тут треба бути начальником і виглядати строгою і серйозною дамою))))) Тому і фоток немає, що весь фейс змінила – нині у моді все штучне і силіконове)))) Таня у тренді)))))

  3. Не знаючи ,коментувати про людину гріх. Я вдячна їй за врятування життя мого сина.

    1. Від чого врятувала і коли? Бо вже писали, що вона оперувала навіть студенткою😁

  4. Скоро лікарня буде просить у людей гроші на бензін, тіпа для скорих, бо Петровна їздить на роботу машиною з Луцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X