Косцьов’ят проти «безпрєдєльного» призначення друга мера міста

29.05.2020 09:50
Валентин Вітер

Часто мої вороги та й друзі вимагають від мене реальних «результатів» роботи на благо громади.

Судіть самі, Ковельчани.

Як Ви думаєте, що легше:

1) Організувати прибирання сміття в і публічно отримати сотні схвальних відгуків від громади за таку «хорошу» роботу і приклад для наслідування?

2) Чи критикувати владу Ковеля, керівників комунальних підприємств, які отримують мільйони гривень на прибирання сміття, однак систематично цього не виконують, а гроші зникають в невідомому напрямку?

Легше, звичайно, не втручатися в розкрадання бюджетних коштів і не критикувати місцеву владу, а завойовувати серця мешканців Ковельщини, граючи на їх емоціях.

Бо опанувати «Ковельській владній Гідрі» дуже важка і небезпечна робота. Ніхто, поки-що, реально не наважувався критикувати місцеву владу і контролювати ефективність її роботи.

Ось маленький фрагмент з-за лаштунків «брудної» політики місцевих «діячів» і їхніх маніпуляцій. Всі кричать, що дбають про громаду. Насправді, не всі мають благі наміри.

З самого початку виступав проти «безпредєлу» мера Ковеля, який призначив свого друга і однопартійця. В результаті таких маніпуляцій Ковельське МТМО очолив Валентин Вітер!

Злякавшись протестних настроїв серед лікарів і громади Ковеля, зненацька мою ініціативу супротиву перехопили і начебто організували мітинг під міською радою. Але якось підозріло швидко «рух опору» згас, не встигнувши і розпочатись, бо, певне, керувався з єдиного центру. Мітинг проти свавілля влади і призначенні Вітра Валентина заборонили.

Тепер подумайте самі:

1) Хто і для чого організував мітинг піля міської ради начебто з протестом?

2) Чому так швидко проведення саме цього мітингу заборонили?

3) Чому ніхто не обурився такими діями і не продовжив висловлювати своє обурення і незгоду з діями мера Ковеля Олега Кіндера?

4) Чи не пов’язані між собою ці події і люди, які насправді переслідують одну ціль – переконати громаду, що будь-які спроби чинити супротив «безпредєлу» міської влади є безуспішним?

24 квітня 2020 року з усієї громади і громадських активістів лише я, депутат міської ради Косцьов’ят, прийшов запитати у мера Ковлея, чому він призначив нового керівника Вітра Валентина! Але мене, хоч і одного, бояться, і не допустили до мера та нового керівника лікарні навіть у супроводі поліції.

Як це було – дивіться у першій часині відео.

Але чому захищати інтереси громади прийшов лише я один? Де були, і де є інші, які говорять, що дбають про громаду?

Чи легше і простіше сміття збирати? Забезпечувати благоустрій міста треба. І це правильно! Та давайте вирішимо системні проблеми, що допоможе автоматично покращити життя Ковельчан у багатьох сферах життя!

https://www.facebook.com/kosvolod/videos/164696285057979/
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *