Поліція «скасувала» віче ковельчан

22.04.2020 о 18:55 · 2 хв читання

Ковельчанам заборонили проводити віче біля міської ради

16 квітня відбулося засідання конкурсної комісії на зайняття посади керівника Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання (МТМО).

Потім на сторінці медзакладу у Фейсбуці з’явився пост, де зазначено, що думку півторатисячного персоналу не враховано.

Конкурсна комісія на зайняття посади керівника КНП Ковельського МТМО визнала переможцем Вітра Валентина Степановича. Очікування медичних працівників не здійснилося – комісія не підтримала кандидатуру колективу Гаврилюк Світлану Володимирівну. Бажання 1500 колективу на жаль не враховані

– з допису

З цього привода громадська активіста Ольга Яренчук опублікувала у Фейсбуці оголошення про організацію віча, яке мало відбутися 21 квітня об 11 годині перед міською радою.

Правда повинна перемогти

– йдеться у дописі ковельчанки

Ольга Яренчук поіменно перелічила кількох осіб, які голосували проти кандидатури Світлани Гаврилюк, бажаючи від них пояснень.

Однак заходу таки не відбулося через попередження поліції. Голова ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «ДОБРОДІЯ В ДІЇ» Володимир Кравчук одержав попереджувального листа від нового очільника ковельської поліції.

Організація та проведення Вами масового заходу 21 квітня 2020 року буде розцінене як порушення обмежень, визначених Кабінетом Міністрів України на період карантину, за що передбачена адміністративна відповідальність, визначена ст. 44-3 КУпАП, тому наполегливо рекомендую Вам утриматись від проведення даного масового заходу 21.04.2020 року…

– йдеться у листі тимчасово виконуючого обов’язків начальника відділу поліції Аркадія Найдича

Тому організаторам довелося відмовитися від проведення віча, обмежившись створенням онлайн-голосування та відеозверненням Володимира Кравчука.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Як біля Привата черга кілометрова, то норм, а як проти кума Кіндера, то скасували

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X