Театр з Ковельщини став лауреатом міжнародного конкурсу

04.11.2020 о 13:18 · 2 хв читання

2 листопада було оголошено результати дистанційного XIV Міжнародного конкурсу «Digi-Talenty Lato 2020», у якому участь взяла громадська організація «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії».

Ковельчани здобули гарні результати: стали лауреатами І ступеню в номінації «Театральне мистецтво» та отримали сертифікат – грант на 300 євро для участі в очному фестивалі, повідомляє у Фейсбуці прессекретар організації Ольга Яренчук.

За її словами, напередодні Різдва учасники самодіяльного театру «Добродія», який функціонує на базі ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії», відтворюють на сцені традиції Святвечора на Поліссі, де за традицією у кожній оселі готують 12 пісних страв.

На стіл кладуть сіно, накривають його полотняною скатертиною. У центрі столу – макітра із кутею. Поруч – колядник… Усі страви, що презентують на заході, на святковому столі – справжні: їх готують самостійно за домашніми рецептами.

В головних ролях люди з інвалідністю та їх сім’ї: господар – Борис Паталій, с. Погіньки; господиня – Галина Гелетуха, м. Ковель; син Олег – Олег Гелетуха, м. Ковель; дочка Богданка – Богдана Паталій, с. Погіньки; дочка Софійка – Софія Шевчук, с. Майдан; син Вадим – Вадим Сахарук, м. Ковель; дід – Володимир Лисюк, с. Волошки; баба – Олена Лисюк, м. Ковель. Ведуча – Ольга Яренчук. Режисером-постановником цієї вистави став Володимир Кравчук, голова ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії». Також лауреатом ІІІ ступеня в номінації декоративно-прикладне мистецтво стала і прессекретар Яренчук Ольга, яка отримала також сертифікат на 10 євро для участі в очному фестивалі.

Ми не сподівалися бути лауреатами, але результатом дуже задоволені. Тож щиро дякуємо за можливість прийняти участь організаторам дистанційного конкурсу: Фонд «Ініціатива», Свидниця (Польща), Курортний театр в Поляниці Здруй (Польща), Міський Будинок Культури в Щитно (Польща)

– йдеться у дописі

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X