У Ковелі відбувся чемпіонат Волині з боча

31.03.2021 о 17:25 · 2 хв читання

Сьогодні, 31 березня, у Ковелі відбувся чемпіонат Волинської області з гри боча серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату.

У змаганнях взяли участь 15 осіб з інвалідністю на візках з різних куточків Волині, а саме: з м. Ковеля, м. Ківерці, смт Голоби, смт Турійськ, смт Ратне, с. Сошичне, с. Сереховичі. Організаторами змагань були відділ з питань фізичної культури та спорту Волинської обласної державної адміністрації спільно з Волинським регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», – повідомляє Ковельська райдержадміністрація.

В урочистому відкритті чемпіонату взяли участь представники обласної, міської, районної влади. До присутніх звернулися: міський голова Ігор Чайка, заступник голови районної ради Андрій Броїло, начальник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Віктор Галан-Влащук, голова громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Володимир Кравчук, які побажали спортсменам приємних емоцій, дружньої атмосфери під час змагань та впевненості у власних силах на шляху до нових перемог.

Переможцями та призерами змагань стали:

у класі ВС1:

І місце – Павло Гущик (м. Ківерці);

ІІ місце – Дарина Ткачук (м. Ковель);

ІІІ місце – Софія Шевчук (смт Голоби);

у класі ВС2:

І місце – Олександр Вакульський (м. Ковель);

ІІ місце – Олег Гелетуха (м. Ковель);

ІІІ місце – Олександра Миронюк (с. Сереховичі);

у класі ВС4:

І місце – Олександр Романюк (с. Сошичне);

ІІ місце – Василь Патращук (смт Турійськ);

ІІІ місце – Анатолій Ярошук (смт Ратне).

Переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами. З них буде сформована збірна команда Волинської області на чемпіонат України з боча, який незабаром відбудеться в Одесі.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X