Ковельчани спільно з командою актора Михайла Жоніна організували благодійний ярмарок

09.08.2023 о 08:51 · 2 хв читання

Цими вихідними у Ковелі в парку культури та відпочинку імені Лесі Українки влаштували благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Організатори – ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» та Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені Академіка Степана Дем’янчука.

Про це повідомляє прессекретарка ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Ольга Яренчук.

За її словами, особливої атмосфери заходу додала зустріч з актором Михайлом Жоніним, який з волонтерською місією подорожує Україною. Він знайомий глядачам завдяки серіалам «Черговий лікар», «Нюхач», а особливо «Пес» – персонажем Гнєзділовим. З гостем ковельчани спілкувались та з радістю фотографувалися.

Дівчина з гітарою, яка прийшла на ярмарок, зачарувала присутніх своїм виступом. Українські патріотичні пісні додали усім бойового духу.

Спільними зусиллями за дві з половиною години було зібрано 8 тисяч 427 гривень. Варто сказати, що у цей день актор зі своїми колегами встигли побувати з благодійними заходами у Луцьку та на озері Світязь. На зібрані донати планують придбати автомобіль для наших Захисників.

Дякуємо проректору з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку університету, кандидату психологічних наук, доценту, професору кафедри психології Рівненського МЕГУ Наталії Терновик, актору Михайлу Жоніну, співорганізатору Яні Артеменко за те, що допомагаєте ЗСУ та прискорюєте Перемогу над ворогом.

Висловлюємо вдячність за допомогу та підтримку Ковельському міському голові Ігорю Чайці, директору Палацу учнівської молоді Тетяні Середюк, депутату міської ради Ігорю Пінісу, Олені Місюрі.

Окреме спасибі Олені Лисюк, Вадиму Усатому, Володимиру Лисюку, Тетяні Шпилюк.

Ми разом – і в цьому наша сила!

– зазначає Ольга Яренчук

Фото Ольги Яренчук

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X