На ярмарку в центральному парку Ковеля збирали кошти для потреб ЗСУ

15.05.2023 о 17:00 · 3 хв читання

Учора, 14 травня, ковельчан знову об’єднала добра справа – збір коштів для потреб Збройних Сил України. Колективи закладів освіти, культури, громадські організації, підприємці організували у центральному парку ярмарок.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля запросив усіх на благодійний концерт, де представив свої творчі доробки разом з кращими мистецькими гуртами міста.

Він каже, що давно уже була думка провести подібний захід. Вирішили приурочити програму до Дня матері та підтримати тих, хто сьогодні захищає нас, дає можливість займатись улюбленою справою, хто стоїть за кожного і за Україну.

Тож для усіх було за честь виступити на концерті «Сини України», який розпочали саме цим твором.

На сцену разом з керівником культури та спорту виходили: камерний оркестр «Квінта», фольклорний гурт «Намисто», ансамбль народної музики «Награш», хор «Вишиванка», вокальний гурт «Колорит», муніципальний естрадно-духовий оркестр.

Були і сімейні номери. Андрій Мигуля співав у дуеті з сестрою Тетяною. Подарував пісню мамі Меланії, яка прийшла підтримати свого сина та його колег.

Програма з українською душею, мелодіями, які торкаються серця і залишають по собі добрий слід. Аплодисментів, слів захоплень, підтримки для наших талантів було сказано у цей день чимало.

До учасників благодійного концерту звернулась заступник міського голови, лучанка Наталія Маленицька.

Сьогодні ви бачили просто унікальні колективи. І з кожним з них виступав начальник управління культури, молоді, спорту і туризму Андрій Мигуля. Він – артист з великої літери. Дякуємо за ці чудові хвилини, які ви нам подарували

– сказала вона

Упродовж дня було зібрано майже 38 тисяч гривень. Ці кошти передадуть 100-й бригаді на автомобіль.

Віримо в Перемогу і наближаємо її разом…

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Дякуємо студентам та працівникам Ковельського фахового медичного коледжу, які активно долучились до благодійної ярмарки та зібрали 21 тис. грн. З вірою у Перемогу!💛💙

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X