У Ковелі організували благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України

23.02.2024 о 10:31 · 3 хв читання

21 лютого у Ковелі в Народному домі «Просвіта» відбувся благодійний захід «Дорого заплачено. Ми їх не пробачимо!», у якому взяли участь творчі колективи та окремі виконавці нашого міста.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Ініціаторка та режисерка Наталія Гончар розповідає, що вони зібрали найкращі номери, які їм вдалося створити у часи повномасштабної війни.

Нам тут сьогодні потрібно знаходити сенс та зберігати оптимізм, відчувати єдність та підтримувати одне одного. Багато пісень, які звучали, народжені цією війною. Це чиясь історія, душевні переживання, які тепер стосуються кожного українця. І як приємно, що в Ковелі є прекрасні творчі колективи, солісти, які можуть це передати своїм голосом, емоціями, серцем. Дуже дякую їм за це

– сказала вона

У цей вечір у залі був аншлаг. Ковельчани прийшли підтримати артистів та доєднались до благородної місії – збору коштів для ЗСУ.

Учасниця концерту, керівник хорової групи ансамблю «Лісова пісня» Світлана Труш каже, що кожен, хто виходив на сцену, викладався не на сто, а на всі п’ятсот відсотків. Це був особливий виступ, виступ на підтримку наших воїнів, які мужньо тримають фронт, та у пам’ять про полеглих Героїв, які віддали своє життя в боротьбі за Україну.

Глядачі відчували це і переживали кожен номер разом з виконавцями. Традиційно найбільше аплодисментів – дітям, вони подарували стільки позитиву та енергії.

А по завершенню програми було багато компліментів, слів вдячності. Велике спасибі усім колективам, солістам. Це було сильно, творчо, натхненно. Хочеться назвати усіх, хто взяв участь у благодійному заході.

Це – народний аматорський естрадний ансамбль «Колорит», зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Дзвіночок», народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Лісова пісня», зразкова студія естрадного співу «Надія», народний аматорський камерний оркестр «Квінта», клуб спортивно-бального танцю «Модерн», народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Промінь», народний аматорський фольклорний гурт «Намисто», студія сучасної хореографії «Пірует», народний ансамбль народної музики «Награш», муніципальний народний аматорський естрадно-духовий оркестр, вокальне тріо Народного дому «Просвіта», народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Барви», солісти – Вікторія Тітчук, Андрій Мигуля, Петро Журавель, Ірина Підгірська, Катерина Швед, Роман Міщанчук, Руслана Шацька, Ірина Новожилова, Олена Місюра, Ірина Михалевич, Мирослава Логвінова, Оля Балюк.

Під час концерту було зібрано 24 тисячі 972 гривні. Їх спрямують на потреби наших військових.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X